Мастер Класс• 25 июля в 15:21
При ковіді та війні краще жити у.. селі!
Згодні?
Секретница• 25 июля в 15:23
якщо не треба ліки ,ветеринар і термінова госпіталізація ,а ще пожежні служби які швидко допоможуть (сусіди в селі згоріли заживо від війни )
Natalia505• 25 июля в 15:25
Ответ дляСекретница
Все це є, живу в селі, поруч з містом.
Natalia505• 25 июля в 15:25
Так автор, я з вами згодна під час катаклізмів, хвороб, краще в селі
Natalia505• 25 июля в 15:26
Ответ дляМУСЯкомарова
Как раз в начале войны в городе лучше было.
Чим саме?
Єдина Країна• 25 июля в 15:26
Ответ дляСекретница
Села є різні
Мавка• 25 июля в 15:26
Ответ дляNatalia505
Чим саме?
Секретница• 25 июля в 15:26
в цих двох випадках добре в західній частині ,там ми під час ковіду відпочивали без цього всього
Секретница• 25 июля в 15:27
Ответ дляЄдина Країна
Села є різні
я про 3 км від обласного міста і про свою дачу 80 км від столиці ,швидка не їде ,аналізи здати за 20 км треба ,ветеринар за 40
Natalia505• 25 июля в 15:28
Ответ дляМавка
Чим саме?
Грілись дровами, в мене камін. Вода своя, природа, погріб як бункер. Якщо потрібно можу готувати на багатті, не проблема. Маючи генератор, або панелі, повна автономія
Конотопська відьма• 25 июля в 15:28
Ответ дляСекретница
Є такі села де все це не проблема. Швидка до мене в селі приїхала швидше як в Києві.
Natalia505• 25 июля в 15:28
Ответ дляМороженная курица
Попри всі усі напасті
краще жити в Конча-Заспі
Думаю в Монако ще краще але не всім доступно.
Секретница• 25 июля в 15:29
Ответ дляКонотопська відьма
ну ви ж розумієте ,що таких меншість
Стрибну в гречку• 25 июля в 15:29
Когда все дети вырастут, мне лучше в селе. А пока есть ещё школьники, предпочитаю ближе к цивилизации. А война и ковид, то уже такое, обстоятельства(
Мороженная курица• 25 июля в 15:29
Ответ дляNatalia505
То рима у продовження авторського
Єдина Країна• 25 июля в 15:29
Ответ дляСекретница
А я про своє) де все це є.
Мастер Класс
• 25 июля в 15:29
Ответ дляСекретница
Все швидко приїздить
Конотопська відьма• 25 июля в 15:29
Ответ дляМУСЯкомарова
Чем? Мы в ковид переехали из города в село, ни разу не пожалели
Мастер Класс
• 25 июля в 15:30
Ответ дляNatalia505
Все це є, живу в селі, поруч з містом.
І я
Срочнокпсихологу• 25 июля в 15:30
Ответ дляNatalia505
Все це є, живу в селі, поруч з містом.
Ключевые слова ’поруч з містом’. Рядом с городом, особенно мегаполисом, в разы лучше инфраструктура по умолчанию.
Но есть села, частично заброшенные, например - с закрытыми школами, поликлиниками и пр.
Автор молодец - очередная тема из серии ’пальцем в небо’. Т.е. гарантия срача
Natalia505• 25 июля в 15:30
Ответ дляСекретница
ну ви ж розумієте ,що таких меншість
Я живу біля райцентра і швидка приїздить дуже швидка. В нас є свій чудовий медпункт і сімейні лікарі. Направлення, огляд, призначення все без проблем
Секретница• 25 июля в 15:30
Ответ дляМастер Класс
Все швидко приїздить
шкода що під Черніговом не доїхали
Мастер Класс
• 25 июля в 15:31
Ответ дляNatalia505
У нас піч
Мастер Класс
• 25 июля в 15:31
Ответ дляКонотопська відьма