УжеВотДа• 25 июля в 17:23
Море Франція, Іспанія- бронюєте готелі чи апартаменти?
Якщо їхати на море Франція, Іспанія
Таймінг 2 тижні
УжеВотДа
• 25 июля в 17:26
Ответ дляпобольшомусекретику
Апартотели
Це на буккінг ком бронюють?
когдадеЦкие• 25 июля в 18:02
Готелі, але трошки раніше якщо бронювати. В червні їздили вдвох з дитиною підлітком в Іспанію. Бронювала в квітні. 600 євро був готель 4-ка з гірками і трьохразове харчування шведський стіл. Апартаменти тільки б вийшли мінімум 700 на 7 ночей. А тут у все так вийшло. Тому дивіться готелі і апартаменти ( але має бути поряд магазин, бо у маленьких магазинчиках, що поруч ціни дуже дорогі. Плюс купити продукти, приготувати і тд- це час. А в кафешках вийде мінімум без напоїв 15 євро страва на людину, і це не факт, що Ви наїстися зможете. Тому добре, хто машиною їде чи там орендує і може поїхати на закупи
УжеВотДа
• 25 июля в 18:03
Ответ длякогдадеЦкие
Підскажіть назву будь ласка
Кава з адреналіном• 25 июля в 18:08
Есди вы на ближайшее время хотите, то вряд ли найдете что-то хорошее и при этом недорогое - высокий сезон, надо было раньше бронировать
УжеВотДа
• 25 июля в 18:19
Ответ дляКава з адреналіном
Я на вересень
Там вже крле буде
Безпринципова• 25 июля в 22:20
И Испания и Франция апартаменты.
Первая волна повышения цен с ~16/06 и вторая с ~10/07, когда в Европе начинаются школьные каникулы. Снижаются цены в последнюю неделю августа и потом с середины сентября.
В этом году неделю назад снимали студию в 5 км от Канн за €100 (10 минут до пляжа); в резиденции даже бассейн был.
Дочка в первую неделю июля ездила в Аркашон на океан - €110 квартира :(
В Испании дважды снимали квартиры в одном и том же комплексе сразу с выходом на пляж; в первой половине июня прошлого года цена была €60 (эмпурия Брава)
Куратор дебошей• 28 июля в 18:44
Ответ длякогдадеЦкие
Підкажіть будь ласка який готель і де бронювали, на майбутнє. Бо я щось скільки шукала, то виходить апарти тільки від 60 євро.
когдадеЦкие• 29 июля в 08:31
Може це зараз така ціна. Зараз сезон.
Guitart Central Park aqua resort 4*
Lloret de Mar
guitarthotels.com
Територія велика, зелена. Є 5 басейнів, дитячий клуб, гірки. Розважальна програма по вечорах. Готель потребує реновації, але за таку ціну, як ми зʼїздили з 3-х разовим харчуванням - на це взагалі я не звертала я уваги.
Я не примхлива після нашого Бердянську і Кирилівки з Затокою.
Але бронюйте раніше.
Guitart Central Park aqua resort 4*
Lloret de Mar
guitarthotels.com
Але бронюйте раніше.