Штора с кисточкой• 23 июля в 19:53

Пікнік в парку обов,язково

Дівчата, караул. Працюю в садочку ,на п,ятницю керівництво оголосило " піший перехід дітей старших груп ( 5 років) в парк на пікнік. Наказу нема і не буде. Сказати,що я в шоці- це не сказати нічого. В тому парку я була один раз, де там укриття не знаю, йти хвилин 15 в один бік з 20 дітьми. Підкажіть, які мої дії? Вимагати наказ??? Куди взагалі можна поскаржитись на цю ідею. Районо не беру,там всі свої . Виручайте. Дякую
7_кг_рыбы• 23 июля в 19:54
А шо это за садик такой отбитый ? Город,адрес ?
автор Штора с кисточкой • 23 июля в 19:55
Ответ для7_кг_рыбы
Садик гос,но инстаграмньій. Киев
7_кг_рыбы• 23 июля в 19:56
Ответ дляШтора с кисточкой
Садик гос,но инстаграмньій. Киев
Давайте ссылку,щас жалоб накидаем
Христя в тiстi• 23 июля в 19:58
Блин, вроде и не совсем аргумент для паники, а с другой стороны очень даже стремно. Дебильный садик
автор Штора с кисточкой • 23 июля в 20:00
Ответ для7_кг_рыбы
Давайте ссылку,щас жалоб накидаем
У П´ЯТНИЦЮ, на прогулянку І половини дня, з 10.00 діти старших груп ідуть на пікнік до парку Відрадний. Взяти з собою воду і те, що не псується , аптечку, підстилку для засмагання, реквізити для рухливих та спортивних ігор. Купальники, головні убори.- цитата.Ссилку не дам,бо то закрита група вихователів
Молода і нерозважлива• 23 июля в 20:04
А на площадке детской в саду нельзя сделать пикник?

У вас один выход - чтоб родители не одобрили эту идею и отказались принимать участие все вместе.
автор Штора с кисточкой • 23 июля в 20:04
Ответ дляХристя в тiстi
Нащо воно мені?
Христя в тiстi• 23 июля в 20:05
Ответ дляШтора с кисточкой
Нащо воно мені?
Правильный вопрос. Нас поэтому классуха никуда и не возила на экскурсии, говорила, что ей эта ответственность не нужна
автор Штора с кисточкой • 23 июля в 20:06
Ответ дляМолода і нерозважлива

Групи зведені на літо, я батьків майже не знаю, моїх дітей одиниці
Личко Невеличке• 23 июля в 20:06
Якось незрозуміло. Наказу нема, а супровід дають? Маршрутний лист, дозвіл батьків?
Дружная семейка• 23 июля в 20:06
Ответ дляШтора с кисточкой
Нащо воно мені?
Заболейте
Молода і нерозважлива• 23 июля в 20:06
Ответ дляШтора с кисточкой
Жесть конечно.
Так родителей же надо оповестить или родители даже знать об этом не будут?
автор Штора с кисточкой • 23 июля в 20:07
Ответ дляЛичко Невеличке
Посадять мене, а не супровід
автор Штора с кисточкой • 23 июля в 20:08
Ответ дляМолода і нерозважлива
Жесть конечно.
Ось думаю,що робити
Ластовиння• 23 июля в 20:09
Шахеды клещи маньяки
Ластовиння• 23 июля в 20:10
А сколько детей? Помощник воспитателя с вами будет?
Личко Невеличке• 23 июля в 20:10
Ответ дляШтора с кисточкой
Посадять мене, а не супровід
Не робіть цього. Нехай вам підписують усі відповідні документи.І роблять усе згідно норм. Раптом що, Ви винні у всьому
автор Штора с кисточкой • 23 июля в 20:11
Ответ дляЛичко Невеличке
Я того і пишу,щоб взнати, яка документація має бути в керівництва. Наказ, маршрутний лист, хто має бути в супроводі??? Няні ??? Яких одна на три групи?
автор Штора с кисточкой • 23 июля в 20:12
Ответ дляЛастовиння
Я вообще дальше 500 метров от укрьітия не собираюсь с детьми отходить
Шлях до зірок• 23 июля в 20:15
Скажите, чтоб некоторые родители тоже шли
автор Штора с кисточкой • 23 июля в 20:17
Ответ дляШлях до зірок
Нащо воно мені? Я швидше знайду бажаючих поскаржитись . Тільки не можу зрозуміти куди писати крім районо. Зразу в міністерство?
Засомневаю• 23 июля в 20:24
скажіть батькам, вони заборонять. ви взагалі не маєте права без згоди батьків кудись вести дітей
автор Штора с кисточкой • 23 июля в 20:33
Ответ дляЗасомневаю
Дякую, я планую взяти вранці письмовий дозвіл від кожного. Але , сподіваюсь, керівник схаменеться і не буде заради фб ризикувати дітьми
Личко Невеличке• 23 июля в 20:36
Ответ дляШтора с кисточкой
У мене початкові класи і я в декреті декілька років. Може відрізнятися. маршрут затверджує район, батьки дають дозвіл ( і не всі його дадуть),керівництво пише наказ, супровід на 5 дітей 1 дорослий, аптечка, прапорці, а з врахуванням воєнного стану, ще план евакуації дітей.
Шукайте ваші нормативи або краще зверніться за порадою до більш досвідченної колеги
автор Штора с кисточкой • 23 июля в 20:51
Ответ дляЛичко Невеличке
Дякую. Схоже,що це хвилює тільки мене одну з усіх колег(