Все буде• 25 июля в 19:00

Хм-цький, порадьте хірурга-гінеколога і щодо вартості

Дівчата, підкажіть хороших хірургів для видалення по-жіночому, можливо в обласній лікарні. Можливо, хтось орієнтується щодо вартості
Ні за холодну воду• 25 июля в 19:02
В роддомі на Хотовицького непоганий лікар Василишина. Я робила в 23р. Не знаю чи працює зараз. Такси не було....скільки даш...
З родзинкою• 25 июля в 19:04
Ответ дляНі за холодну воду
И сколько ж дали? И что вам удаляли?
Ні за холодну воду• 25 июля в 19:05
Ответ дляЗ родзинкою
И сколько ж дали? И что вам удаляли?
Матку. Попитала по палатах і дала 3 і анестезіологу 1.5. ну може зараз помножте на 2.
З родзинкою• 25 июля в 19:08
Ответ дляНі за холодну воду
Ну, вообще то такая операция 1000 евро стоит, из них анестезиологу-50-70
Ні за холодну воду• 25 июля в 19:10
Ответ дляЗ родзинкою
В частных да
автор Все буде • 25 июля в 19:11
Ответ дляНі за холодну воду
Дякую, підкажіть, як Ваше самопочуття після цієї операції?
З родзинкою• 25 июля в 19:14
Ответ дляНі за холодну воду
В частных да
Нет, это в гос, в частных в два раза дороже
Ні за холодну воду• 25 июля в 19:23
Ответ дляЗ родзинкою
Ну я вам говорю как было. Со мной делала такая же. Такие же суммы. Если какая то врач зажралась простите то извините. Я и лекарств особо не брала никаких. Все у них есть. Около 10 тыс грн общая сумма была
Ні за холодну воду• 25 июля в 19:24
Ответ дляЗ родзинкою
В частных на тот момент было около 20
Ні за холодну воду• 25 июля в 19:25
Ответ дляВсе буде
Все норм. На ранок перевели в палату. В ввечері вже сама спустилась в укриття. Зараз теж все добре.
волосатое стекло• 25 июля в 19:29
Я оперувалась в Глубоченко Людмили Леонідівни. Була ампутація матки. Цілком задоволена, можу рекомендувати. Вона має прийом десь на Водопровідній, здається, і в Клініці Суходолі ( обл. лікарня). Я там оперувалась. Про теперішні ціни нічого не можу сказати, бо оперувалась ще в 2019 році.
автор Все буде • 25 июля в 19:32
Ответ дляволосатое стекло
Дякую, що відгукнулись! А довго налагоджується самопочуття? Чи постійно дискомфорт в зоні розрізу і всередині?
автор Все буде • 25 июля в 19:36
Дівчата, а в Майї Аркадіївни в обл ніхто не лікувався/оперувався?
волосатое стекло• 25 июля в 19:37
Ответ дляВсе буде
Кілька місяців приходила до тями. Але турбував не розріз, а слабкість, знижений тиск. З розрізом якраз проблем було найменше. Все швидко загоїлось, шов маленький акуратний. Спочатку носила бандаж і високі трусики. А потім вже звичайну білизну. А от фізичний стан був поганий. З´явилась задишка, постійно пітніла, не могла багато ходити. З часом і це зникло. Зараз все норм.
Ні за холодну воду• 25 июля в 19:38
Ответ дляВсе буде
Немає ніякого дискомфорту. Місяць після операції слабкість була а потім все минуло
автор Все буде • 25 июля в 19:41
Дякую, це бадьорить!
Ні за холодну воду• 25 июля в 19:42
Ответ дляВсе буде
Вбийте в гуглі її прізвище...там можуть бути відгуки
З родзинкою• 25 июля в 19:43
Ответ дляВсе буде
Вот у нее точно не нужно
автор Все буде • 25 июля в 19:44
Ответ дляЗ родзинкою
Вот у нее точно не нужно
А чому? Гугляться хороші відгуки
автор Все буде • 25 июля в 19:46
Ответ дляНі за холодну воду
Підкажіть ще, будь ласка, у Вас міська приписка і Ви самі з направленням туди прийшли?
Ні за холодну воду• 25 июля в 19:49
Ответ дляВсе буде
Ні. Я з іншого міста.
автор Все буде • 25 июля в 19:51
Ответ дляНі за холодну воду
Ні. Я з іншого міста.
Я також. Але в цей міський перинатальний можна просто так прийти з направленням?
Ні за холодну воду• 25 июля в 19:58
Ответ дляВсе буде
Я чесно кажучи не знаю але прописку точно ніхто не питав. Прийшла. Знайшла її. Вона глянула аналізи потім на кріслі...і назначила день
автор Все буде • 25 июля в 20:10
Ответ дляНі за холодну воду
Дуже Вам дякую, здоров´я Вам!