Бокс-орун• 14 июля в 14:46

Кісточна на нозі (вальгусна дефорація) порадьте хірурга

Дівчата, хто пройшов цю операцію і задоволений результатом, підкажіть, будь ласка, хірурга .
Також цікавить скільки часу відновлювлись та вартість хірургічного втручання
Викупана• 14 июля в 14:49
а її можна видалити? я і не знала...
Вельшановна• 14 июля в 14:49
Моя мама оперувалася у Павлова на Підвисоцького, Київ
Вельшановна• 14 июля в 14:50
Ответ дляВикупана
а її можна видалити? я і не знала...
Не видалити, а виправити деформацію
автор Бокс-орун • 14 июля в 14:51
Ответ дляВельшановна
Як результат?
Вельшановна• 14 июля в 14:51
По відновленню, то залежить від організму і віку. Мама відновлювалася, ну так щоб зовсім більше року. А так місяць після операції ходити в спеціальному взутті, щоб загрузка була на п´ятку,
Вельшановна• 14 июля в 14:52
Ответ дляБокс-орун
Як результат?
Результат, ходить без болю. Бо вона вже пішла на операцію на стадії, коли вже ходила через нестерпний біль. А так,якщо багато ходити, то відчуває, але в неї і вік 70+