Скромняшка• Изменено 25 июля в 19:42
Нічне ЕЕГ Київ?
Дитині робили ЕЕГ нічного сну (4,30 години) в лікарні Охматдит, коли лежали у стаціонарі неврології. Нічого не показало. У дитини з народження уві сні посмикування. З-за цього і робили. Коли писали у лікарні були одиничні посмикування (мінімальні), не розцінили їх, як ЕПІ. Найбільша активність посмикувань у дитини за час до пробудження, коли була ця активність вже не писали( Лікар каже, що найбільше ЕПІ активність виявляється при засинанні та пробудженні. Хочу переробити, бо сумніваюсь у правильності зробленого ЕЕГ. Дитині 7 років. Підкажіть де добре зроблять цю процедуру. Дякую
Пишу каліграфічно• 25 июля в 19:49
Ну так вам сказали что всё ок
Зачем повторно?
В любом случае вы хоть представляете эти лекарства от эпилепсии? Если они сейчас не нужны и хорошо! Выдыхайте
Возможно с возрастом это всё пройдёт
Если уж так хотите второе мнение
На богатырской лучшие эпилептологи в Украине
Но там нужно будет подождать госпитализации несколько месяцев если плановая.
Зачем повторно?
Возможно с возрастом это всё пройдёт
Если уж так хотите второе мнение
Скромняшка
• 25 июля в 19:58
Ответ дляПишу каліграфічно
Ну так вам сказали что всё ок
Зачем повторно?
Возможно с возрастом это всё пройдёт
Если уж так хотите второе мнение
Зачем повторно?
Возможно с возрастом это всё пройдёт
Если уж так хотите второе мнение
Я хвилююсь, що лікуємо зовсім не те, що є насправді. Вже психіатр прописав дуже сильні ліки...
У дитини ці посмикування з народження, вже 7 років. Не сподіваюсь, що вони кудись підуть вже
Морская свинка• 25 июля в 20:08
Ответ дляСкромняшка
МРТ же делали?
Скромняшка
• 25 июля в 20:08
Ответ дляМорская свинка
МРТ же делали?
Ні. Не побачили у лікарні необхідність(
Морская свинка• 25 июля в 20:08
Ответ дляСкромняшка
Ні. Не побачили у лікарні необхідність(
Зря.
Морская свинка• 25 июля в 20:10
Ответ дляСкромняшка
Не я це вирішувала
Никто не может запретить Вам обследовать ребенка.
Скромняшка
• 25 июля в 20:20
Ответ дляМорская свинка
Так і збиралась це зробити. Але по суті питання відповіді не отримала...
Пишу каліграфічно• 25 июля в 21:03
Ответ дляСкромняшка
Я вам не советую сейчас делать мрт
Как минимум пообщайтесь сначала с завотделением на богатырской
Она вам даст список того что нужно сделать
Остальное они делают сами
По мрт нужны определённые требования
У нас это был аппарат 1,5 тесла минимум
А меня вообще посылали эпилептологи на 3 тесла (их вообще очень мало есть)
И ещё нужен был нам протокол «эпилепсия»
Поэтому если вы пойдёте сами сделайте жаль будет потом переделывать
Остальное они делают сами
По мрт нужны определённые требования
У нас это был аппарат 1,5 тесла минимум
Пишу каліграфічно• 25 июля в 21:04
Ответ дляСкромняшка
А какой у вас диагноз?
И что говорят врачи почему лекарства не помогают?
А главное какие жалобы?
Речь, поведение ребёнка, интеллект?
Есть ли друзья?
Ходит ли в школу?
А главное какие жалобы?
Речь, поведение ребёнка, интеллект?
Есть ли друзья?
Ходит ли в школу?
Скромняшка
• 25 июля в 21:22
Ответ дляПишу каліграфічно
А какой у вас диагноз?
А главное какие жалобы?
Речь, поведение ребёнка, интеллект?
Есть ли друзья?
Ходит ли в школу?
А главное какие жалобы?
Речь, поведение ребёнка, интеллект?
Есть ли друзья?
Ходит ли в школу?
Тикозний розлад у хроніці. Препаратами не знімається вже більше 4-х місяців, раніше само проходило за 1-1,5 місяці. У школу ще не ходить. Є затримка мовлення. Психіатр ще виставив СДВГ
Пишу каліграфічно• 25 июля в 21:28
По поводу тиков
Блин ну честно! Они не лечатся
Они сами проходят с возрастом
Скорее всего такое было у Вас или отца ребёнка в детстве
Блин ну честно! Они не лечатся
Они сами проходят с возрастом
Скромняшка
• 25 июля в 21:51
Ответ дляПишу каліграфічно
По поводу тиков
Блин ну честно! Они не лечатся
Они сами проходят с возрастом
Блин ну честно! Они не лечатся
Они сами проходят с возрастом
Не було ні у кого в родині. У дитини була гіпоксія, тому і маю питання з неврології.
Скромняшка
• 25 июля в 21:55
Ответ дляПишу каліграфічно
А как интеллект?
И есть ли друзья?
Насколько плохо с речью?
И есть ли друзья?
Насколько плохо с речью?
Велика проблема з письмом, дуже. Немає зв´язної розповіді, закінчення слів не вимовляє. Але рахує чудово. Контактний, друзів у садку має
Скромняшка
• 25 июля в 22:02
Ответ дляПишу каліграфічно
По поводу тиков
Блин ну честно! Они не лечатся
Они сами проходят с возрастом
Блин ну честно! Они не лечатся
Они сами проходят с возрастом
В дитини за рік їх значно побільшало. Були спочатку тільки вокальні у вигляді кашлю, у цьому році і кашель, і відкривання рота, і посмикування обличчя, і закочування очей.
Пишу каліграфічно• 25 июля в 22:05
Ответ дляСкромняшка
Ну не так всё плохо! Автор, терпения вам! Всё будет хорошо! У вас впереди долгий путь адаптировать ребёнка.
Это само не случится, как у нормотипичных детей. Это труд ежедневный, но всё получится.
Пишу каліграфічно• 25 июля в 22:07
Ответ дляСкромняшка
А когда он глаза закатывает он в сознании?
Не застывает?
Скромняшка
• 25 июля в 22:10
Ответ дляПишу каліграфічно
Не застывает?
Отож, що зависає. Дивиться перед собою - завис- очі йдуть вгору вліво. Декілька секунд на усе. Зараз поодинокі такі випадки, у тому місяці прям кожен день по декілька разів. Ото ж і настояла на ЕЕГ.
Пишу каліграфічно• 25 июля в 22:16
Ответ дляСкромняшка
Ну тогда берите направление у невролога или семейного на госпитализацию в отделение неврологии
С направлением езжайте в больницу на богатырскую и договаривайтесь
Мы ждали несколько месяцев чтобы ребёнка обследовать
Может вас быстрее положат
У вас критичнее ситуация
Очень похоже у вас на абсансы
Может вас быстрее положат
У вас критичнее ситуация
Очень похоже у вас на абсансы
Скромняшка
• 25 июля в 22:22
Ответ дляПишу каліграфічно
Может вас быстрее положат
У вас критичнее ситуация
Очень похоже у вас на абсансы
Может вас быстрее положат
У вас критичнее ситуация
Очень похоже у вас на абсансы
ЕЕГ чисте і денне, і нічне. На нічному є деякі запитання, але по супутнім проявам неврологи не розцінили, що у дитини є епі активність. Тому хочу ще перевірити нічне ЕЕГ. Бо як і писала у старпості його робили менше 5 годин, а найбільші посмикування у дитини почалися коли його вже не писали. Аналізи у нормі, зовсім неясно за що зачепитися
Дякую за інформацію, буду дізнаватись
Комиссия50%• 21 августа в 02:59
У дитини ж наявна картина епі! Зніміть ці приступи (закочування) на відео і покажіть лікарю
Скромняшка
• 21 августа в 13:44
Ответ дляКомиссия50%
На жаль їх ніяк не змогла записати і досі, бо появляються раптово, а 24/7 з телефоном не пробудеш.
Сказали потрібно робити МРТ голови, в потім знов вирішувати чи робити ЕЕГ чи ні, поки почекаємо, тим паче зараз почнеться школа, яка теж може стати тригером