Не вмію заміряти• 25 июля в 16:03

Різко піднялась температура у дитини на відпочинку

Я нічого не розумію. В ранці в 7 скакала, сходила покупатися. Приходить трохи гаояча - 37.6
Ну і за годину 38.7
Але дууууже квола. Перед приходом лікаря заснула сама (сама ніколи не спить, треба укладати. Три роки).
Температура збилася непогано, ацетон перевірила, заморський лікар сказав «вірус», і все.
Просто зазвичай є симптоми якісь. І вона не квола при 38. А тут як тряпочка
В 12 збили, зараз спить і хниче, здається знов нагрівається. Що це може бути? Ми не контактували ні з ким; сонце і море - максимально плступово. На пляжі рано вранці в після 17:30 переважно. Купання плчинаючи від намочити ніжки, і дійшли до двох купань по 10 хв. Не думаю що переохолола
сама себе прекрасная• 25 июля в 16:07
Вы думаете, мы тут знаем лучше, чем врач?
парИла я парИла• 25 июля в 16:07
Лікар же сказав, що вірус - підхопити можна будь де.
парИла я парИла• 25 июля в 16:08
Бувають віруси, коли окрім температури немає інших симптомів
парИла я парИла• 25 июля в 16:08
Ви кажете, що не контактували ні з ким. А дорога?
Благоуханочка• 25 июля в 16:09
Вам же сказали - вирус. Спустя время могут подключиться другие симптомы, насморк и тд. А может только протемпературит и все. Вирусы ж разные и организм индивидуально их переносит.
постою_послушаю• 25 июля в 16:10
Вы же не на необитаемом острове? Запаситесь жаропонижающим и наблюдайте.
автор Не вмію заміряти • 25 июля в 16:21
Ответ дляпарИла я парИла
Та там мізер
Ми на авто, всі здорові
Житло- теж самі. хазяйці гроші сунули 5 хв, і заселилися
На морі теж - заселилися та й ходимо на море.
Басейн от лише під підозрою
автор Не вмію заміряти • 25 июля в 16:22
Ответ дляпостою_послушаю
38 знову( і ще міряю
Спить, дихає швидко
Мerida• 25 июля в 16:31
В бассейн ходили? Если да - то 99% от него подцепили вирус какой-то
Вишня на торті• 25 июля в 16:35
Ответ дляНе вмію заміряти
38 знову( і ще міряю
Спить, дихає швидко
Перевірте руки/ноги, чи не холодні. Якщо холодні, розітріть, нагрійте феном та одягніть носки теплі. А саму розкрийте зовсім, або, якщо морозить, то накрийте просто тонким простирадлом. Бо, якщо руки/ноги холодні, температура буде лізти вище та дуже погано збиватись.
Самая СоветЧиваЯ• 25 июля в 16:44
Тривожна мама ?- купання від намочити ніжки до дійшли 2 раза по 10 хвилин
Чи ви десь на північному морі ?
Самая СоветЧиваЯ• 25 июля в 16:46
Ответ дляВишня на торті
Температура підіймається не від холодних ручок а від вірусів або бактерій
автор Не вмію заміряти • 25 июля в 17:08
Ответ дляВишня на торті
У неї теплі, гарно збилася, в 18 можна вже знов нурофен. Слава богу. Бо ту к-сть парацетамолу яку треба б, я просто не волью в неї
Вишня на торті• 25 июля в 21:53
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ви це до чого написали? Я десь сперечалась, що температура не від вірусів? Просто кожна дитина переносить температуру по-своєму, якщо є спазм судин, руки-ноги дуже холодні і температура не зіб´ється, поки їх не розтерти чи не дати но-шпу. Може навіть тремор з´явитись та губи синюшні бути. Добре, що у дитини автора теплі і температура гарно збивається.
автор Не вмію заміряти • 25 июля в 22:27
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вона не про те!
Це правда - поки руки ноги холодні, жарознижувальне не подіє.
Це не про те, що хворіють люди від того що по полу босі бішають і ноги холодні.
автор Не вмію заміряти • 25 июля в 22:29
Ответ дляВишня на торті
Да, я нижче оно дописала
Вона подумала що ви кажете що від холодних ніг (дощу-вітру тощо) хворіють