Йосип_молодий• 25 июля 2025

Подскажите пожалуйста по курсам вождения

Подскажите пожалуйста,
1. Курсы вождения действительно год? То есть после их окончания нужно в течении года все сдать - и теорию, и вождение?
2. После чдачи теории можно прям сразу сдавать вождение? Или сколько-нибудь времени должно пройти?
Love_Love_Love_• 25 июля 2025
Зараз усний екзамен дійсний рік 100%
Відморожена• 25 июля 2025
На данный момент знаю, что теорию нужно\можно сдать в течение года
У меня первая попытка через 2 недели)
Like-995b• 25 июля 2025
Сдавайте сразу, зачем тянуть? Потом все сложнее будет
Кружите меня,кружите• 25 июля 2025
Ніхто не буде вас навчати практиці без здачі теорії. Тобто- спочатку вивчення теорії, з нею- теоретичний іспит, потім практичні заняття і після них практичний іспит.
Як ви плануєте здавати практику відразу після теорії без практичних занять?
nina-z• 25 июля 2025
Курси тривають декілька місяців, можна за місяці 2-3 впоратись, дивлячись скільки годин на тиждень ви зможете приділяти навчанню.
Спочатку вивчаєте теорію - в автошколі або самостійно. Ідете здаєте у сервісному центрі екзамен з теорії. Цей екзамен дійсний рік з моменту здачі, тобто якщо за рік не встигнете отримати права, треба буде складати його заново.
Тільки після успішної здачі теорії у вас починаються практичні заняття, їх має бути 40 годин, але не більше ніж по годині на день, тому ви зможете складати іспит з практики не раніше ніж через 40 днів від почтаку навчання. Якщо виїжджаєте за кордон - на цей час заняття призупиняються (треба обов´язково попереджати автошколу). Сертифікат про закінчення практики, здається, діє два роки. Тобто, якщо за два роки не вкладетесь, треба буде взагалі проходити навчання в автошколі заново.
nina-z• 25 июля 2025
Ответ дляLike-995b
Зараз так неможливо зробити, по закону практику можна починати тільки після успішної здачі теорії. Я якраз проходжу цей квест
Відморожена• 25 июля 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Можно учиться вождению до сдачи теории. Но на не по дорогам, а на закрытых территориях. Если не ошибаюсь, начинать можно после 4-й лекции, но я отказалась
Кружите меня,кружите• 25 июля 2025
Ответ дляВідморожена
І чому ви навчитесь на майданчику? Всі 40 годин по ньому плануєте їздити?
Відморожена• 25 июля 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Начинать можно, совмещать с изучением теории. По желанию
Like-995b• 25 июля 2025
Ответ дляnina-z
Я имею ввиду после сдачи теории тянуть не надо с практикой. У меня сын сдал теорию, откатал часы и сразу ловили талон , еще не докатав , сдал с первого раза. А некоторые с группы еще никак не решатся на практический экзамен, в итоге навыки теряются, а страх растет
Кружите меня,кружите• 25 июля 2025
Ответ дляВідморожена
Скільки годин ви так будете «починати»???
І який в цьому сенс?

Маєте розуміти, що ту теорію не тільки спочатку треба вивчити, а ще і іспит скласти.

Можна катати на майданчику - це якщо немає чим зайнятися і куди гроші діти.
Безглузде проведення часу
Відморожена• 25 июля 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
І який в цьому сенс?

Безглузде проведення часу
Ваши слова - ’Ніхто не буде вас навчати практиці без здачі теорії’
А я написала, что будут учить ДО сдачи теории, если есть желание учиться на закрытой территории
Что еще? На хрена мне всё остальное катаете?
автор Йосип_молодий • 25 июля 2025
Ответ дляnina-z
Дякую величезне за докладну відповідь! Тобто саме від моменту сдачі теоретичного екзамену починається відлік року.
А не від моменту закінчення курсів в школі, як я одразу неправильно зрозуміла.
За ким я буду?• 25 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Зараз усний екзамен дійсний рік 100%
Усний? А что сдают устно? Теория за компом, практика в машине
Love_Love_Love_• 25 июля 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Я мала на увазі теорі
Накладні мюслі• 25 июля 2025
Ответ дляnina-z
Хто вам сказав, що не більше години в день?
Навпаки, пару годин краще, після перших декількох занять.
За годину ніфіга не вивчиш
nina-z• 25 июля 2025
Ответ дляНакладні мюслі
За годину ніфіга не вивчиш
Так, фактично заняття може бути 2-3 години, і більшість так і роблять, я з цим не сперечаюсь.
Я написала про те, як _рахується_ формально термін коли можна здавати практику. Формальний підрахунок і як воно насправді - то різні речі.
Навіть якщо ви берете по 4 години занять на день, ви не зможете піти здавати практичний іспит через 10 днів навчання, навіть якщо ви геній водіння, вам все одно треба буде чекати щонайменше 40 днів. Мені так пояснювали в автошколі от буквально нещодавно.
Кружите меня,кружите• 25 июля 2025
Ответ дляВідморожена
Ви завжди така агресивна, чи тільки сьогодні?
Катання по майданчику - це не навчання.
Відморожена• 25 июля 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Катання по майданчику - це не навчання.
Я вообще неагрессивная в отличие от вас. Перечитайте свою писанину
А где начинают обучение вождению? Сразу на дороге? Там и учатся сдавать задним ходом и парковаться?
Кружите меня,кружите• 25 июля 2025
Ответ дляВідморожена
А скільки треба уроків водіння треба на майданчику і коли їх починати, щоб виїхати на дорогу не пізніше ніж за тиждень?
Ось і вся відповідь.

Вашу «не агресію» видно здалеку, як і манеру спілкування. Не мій рівень. На цьому й завершимо
автор Йосип_молодий • 25 июля 2025
Ответ дляnina-z
А записатись на іспит взгалі як, хоч не так як на Укрзалізниці купить квитки?)
Відморожена• 25 июля 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Ось і вся відповідь.

Это вы не со мной будете решать, когда закончить. Учите своих детей и с ними так общайтесь. Или с кем-то другим, но не со мной.
Надеюсь, вы меня поняли)
Леннон_Жив!• 03 августа 2025
Ответ дляВідморожена
У меня первая попытка через 2 недели)
Удачи!