Трейдер кріпти• 25 июля 2025
Порадьте туроператора/турагента, компанію для турів у Європу
Можна і автобусні
Та що сподобалося/ не сподобалося в організації
ВільнаНазавжди• 25 июля 2025
Адріатік тур зі Львову виїзди. Була з ними весною в турі до Амстердаму. Все на вищому рівні. Можу сміливо радити.
На море поїхала в Грецію з Бідняжками. Вони виїзжають з Вінниці, але можна приєднуватися по дорозі. Організація майже без зауважень. Вони стараються. Але сам тур не сподобався.
И.О. человека• 25 июля 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
А чим не сподобався, чи Греція не пляжна, а туристична ? Я заглядаюсь на їхну тури. Як вас автобус, я висока, чи комфортно сидіти тривалий час.
ВільнаНазавжди• 25 июля 2025
Ответ дляИ.О. человека
Греція пляжна. Не сподобався курорт Катерині. До Бідняжок зауважень суттєвих не має. Автобус був нормальний, сидіти комфортно, зупинки робили часто, за розкладом.
И.О. человека• 25 июля 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
А як довго кордон переходили туди-назад ? Вони в загальній черзі, немає узгодженого часу на перетин кородону (чула, що в деяких перевізників така опція є). Глянула Катерині пошуком -на фото виглядає приємно.
ВільнаНазавжди• 25 июля 2025
Ответ дляКапитанша
А що Вам там не сподобалось? Море, інфраструктура, пейзажі?
Тут вже була тема, де я більш детально описувала. Которотко - якщо ви розумієте, як то відпочивати в Затоці, то Катерині буде грецька Затока. Для когось нормальний відпочинок, я звикла до трохи іншого. Один раз вистачило спробувати, більше нізащо.
ВільнаНазавжди• 25 июля 2025
Ответ дляИ.О. человека
Туди трохи довше, бо був якійсь збій в системі електронної черги. Назад значно швидше. Румунський не зрівняти з польськими кордонами.
Я теж повелася на гарні фото, але реалії виявилися трохи інші, ніж очікування.
Але ця тема про операторів турів, а не про самі курорти. Обидва туроператори, з якими я їздила, мене задовольнили. Тут без нарікань.