Пушкининиана• 25 июля 2025

Ламінування вій. Питання - нахіба робити такі вії???

Їх наче зліпили в кучу..ну нафарбуй їх тушшю, так гарно ж як буде. А це.
Я одна не розумію цього?
Хто робив - вам подобається? Модно, стільно, соврємєнно?
Трейдер кріпти• 25 июля 2025
Так, мені подобається. Я тоді тушшю не користуюся 2-3 місяці. Влітку супер
Olena_vitamin• 25 июля 2025
Я робила один раз, після процедури вії змащуються спеціальним засобом для догляду за віями, який дійсно склеює їх як на фото, але як тільки вдома вмиваєшся то вії самі звичайні. І про це майстер попереджає, що вони не будуть такі склеєні завжди, що це тільки на один вечір) Це просто фото одразу після процедури
Я тут Живу• 25 июля 2025
Мне нравится как они смотрятся на светлых глазах, очень сразу четкий, выразительный взгляд становится, ну и на фото эффект эффект как от туши, не вижу никакой безвкусицы
Точная копия плова• 25 июля 2025
Это они сразу после процедуры такие, потом обычные ресницы
автор Пушкининиана • 25 июля 2025
Якщо так всім подобаються склеєні вії - чому на туші у відгуках фукають, коли вони слеюють вії?.. не розумію я навпаки люблю розділені довгі війки
автор Пушкининиана • 25 июля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Такі як свої були, чи подовжені?
Точная копия плова• 25 июля 2025
Ответ дляПушкининиана
Такі як свої були, чи подовжені?
Длиннее, темнее, изгиб другой
Миззери• 25 июля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Держится 2 -3 месяца ?
Надо себе сделать , ресницы прямые и светлые
Меряю от 0• 25 июля 2025
Они так слипаются сразу после процедуры. Стоит расчесать их раз, и они идеально отделены друг от друга.
Делаю лами с удовольствием, ресницы выглядят шикарно, не налюбуюсь
Десь так, але...• 25 июля 2025
Боже, та пусть делают люди с собой шо хотят.
Khmelnichanka• 25 июля 2025
Я не робила, та мені подобаються такі віі значно більше нарощених типу 3-D )))))
Тільки не про гроші• 25 июля 2025
Может и мне сделать а то у меня обрубки, как на фото 1
Ангелок з ріжками• 25 июля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
эти обрубки защищают глаза от пыли. а склеенные ничего не защитят
Тільки не про гроші• 25 июля 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я в очках хожу
Апель-синка• 25 июля 2025
Ответ дляOlena_vitamin
Мне моя мастер еще щеточку давала, чтобы потом их расчесать через день, чтоб были не слипшиеся. Я делала раз 5 подряд ламинирование, а потом у меня ресницы стали резко выпадать, вроде по одной, но каждый день несколько. И я перестала это делать, так хожу.
Вместо этого межресничку тоненькую нарисовала.
Апель-синка• 25 июля 2025
Ответ дляМиззери
Держится 2 -3 месяца ?
у меня недели 3 держалось, не больше. про 2-3 месяца - думаю враки.
Ліньки гуглить• 25 июля 2025
Ответ дляЯ тут Живу
А так модно, да?
А то я такие туши уже в мусорку выбрасываю
Ліньки гуглить• 25 июля 2025
Ответ дляПушкининиана
Оппозиция
Когда НАДО писать против автора))
Трейдер кріпти• 25 июля 2025
Ответ дляМиззери
Держится 2 -3 месяца ?
Так, у мене довго тримається ефект. Перед відпусткою завжди роблю влітку
Трейдер кріпти• 25 июля 2025
Ответ дляАпель-синка
Навіщо мені брехати? У мене довгі темні й густі вії, вигин тримається довго, ефект видно
Апель-синка• 25 июля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Ну прекрасно. Тогда поделитесь своим чудесным мастером, если Вы в Киеве. А то моя еще иногда умудрялась клеем в глаз попасть, и оно пекло жутко.
Миззери• 25 июля 2025
Ответ дляАпель-синка
И ресницы испортились , эх жаль
Трейдер кріпти• 25 июля 2025
Ответ дляАпель-синка
Дуже-дуже раджу. Прекрасний майстер
Апель-синка• 25 июля 2025
Ответ дляМиззери
И ресницы испортились , эх жаль
Ну может я слишком часто делала. Мастер и рада была, это же её деньги.
я Кукарача• 26 июля 2025
І обов´язково занадто закручені, щоб створювати дисонанс
Карусель-весель• 26 июля 2025
Я робила разів три, місяці 2 трималося точно, вони не склеєні будуть, а вигин інший і трохи темніші, осу помітніші. Свої маленькі, нарощування не хочу, щоб не вульгарно і свої доламати боялася. Але моя майстер переїхала, знову туш