Файна_зупка• 25 июля в 22:31
Порадьте самонадувний чи просто товстенький матрас в укриття
Щоб можна було скручувати і не було настільки об´ємним, що обома руками дведеться тягнути, бо в мене ще собака.
Так щоб в одну руку чи шопер взяв скрученим та поніс собі.
Бажано наших виробників.
Бо на карематі не можу заснути( жорстко
Бажано наших виробників.
Бо на карематі не можу заснути( жорстко
Файна_зупка
• 25 июля в 22:48
Ответ дляНе їм після шостої
На Али есть
Дякую, я не купую Китай
Директриссимо• 25 июля в 22:50
Ответ дляФайна_зупка
Дякую, я не купую Китай
Почему? Есть веские причины?
Чем матрас из Китая для убежища не годится?
Директриссимо• 25 июля в 22:51
Просто таких на ваш запрос нет. Все матрасы будут тяжёлые, объёмные, нет волшебного. Или купите рыбацкое кресло, его на плече донести можно.
З понеділка на дієті• 25 июля в 23:01
Я для таких випадків придбала надувний каремат з вбудованим насосом, легкий, невеличкий в складеному стані . Надувається натиском ноги чи рук, швидко здувається. Але це Китай, на жаль
В шоколаде• 25 июля в 23:11
Ось такий варіант не розглядаєте? В нього ручка є, можно однією рукою нести
Файна_зупка
• 25 июля в 23:12
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Дякую. Поки знайшла в Трамп такі матраси самонадувні, і нашого виробництва, але не дуже розумію як воно дііє. Вказано - вбудований насос.
На ваш просто ногою натискаєш і воно надувається?
Файна_зупка
• 25 июля в 23:14
Ответ дляВ шоколаде
Воно досить об´ємне, ні?
В шоколаде• 25 июля в 23:15
Ответ дляФайна_зупка
Воно досить об´ємне, ні?
Зайдіть в Юск та потримайте в руках. В мене зріст 157, мені все обʼємне і важке. А вам може і нормально буде. Принаймні на ньому можна спати і сидіти якщо не повністю розгортати
З понеділка на дієті• 25 июля в 23:22
Ответ дляФайна_зупка
Так, ногою, десь біля хвилини, це з вбудованим насосом. Є ще самонадувні, там взагалі тільки клапан відкривається і пінка а середині розширяється в об´ємі. Але і здувається начебто довше
Файна_зупка
• 25 июля в 23:34
Ответ дляВ шоколаде
Дякую, перевірю
Файна_зупка
• 25 июля в 23:35
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Да, про таке і думала. Ще ось знайшла, може кому цікаво буде. На жаль, без відгуків( Незрозуміло чи вичстачає цієї товщини щоб спати.
Пасти Ла• 26 июля в 11:49
У мене такі . Зелений- реальне фото , коричневий -фото для прикладу ( у мене їх три і вони між собою поєднуються кнопками ) . Висота 7 см . Маленькі та легкі в ненадутому стані . Є вмонтований насос, але ним досить довго накачувати
Файна_зупка
• 27 июля в 00:58
Ответ дляПасти Ла
а що за бренд?