Пушка заряджена• 26 июля 2025

Близька родичка набрала кредитів

І продовжує їх брати!
Частину погасили. Це якісь онлайн кредити. Як можна зробити, щоб їй не давали кредити? І як можна перевірити скільки в неї кредитів на даний час?
Кожний раз вона каже, що це останній, а потім дзвонять якісь кредитори і виявляємо нові кредити. Куди діває гроші не каже. Що це може бути? За місяць вже ми заплатили 50 тисяч. Що порадите? Як це можна вияснити?
Ананомчикус• 27 июля 2025
Ответ дляПушка заряджена
В неї не практично не має доходу, не має з чого платити кредити. Хтось з найближчих родичів всеодно мусить за неї заплатити. Але платити мало, я хочу розібратися куди вона їх витрачає, якщо вона грає в казіно чи якісь ставки робить, то вже в неї залежність і вона потребує лікування.
ну припустимо потребує, і?
Баба_Воля• 31 июля 2025
Ответ дляПушка заряджена
Дякую! Це можна якось перевірити?
Вона не пояснює куди діває гроші. В гроші в неї зникають зі швидкістю світла.
Є сайт УБКІ, реєструєтеся, її телефон потрібно внести і код ввести який прийде .Перша перевірка безкоштовна, потім рік платна підписка ~700. Там можна в кожній конторі ввести в чорний список .Можна не платити ,це протизаконні контори.
Баба_Воля• 31 июля 2025
Ответ дляПушка заряджена
Ми живимо скромно. Просто шкода її, хотіли допомогти. Але після того як закрили кредити, вона знову набрала нові. Більше змоги платити не має, хочемо розібратися куди вона діває гроші.
Грає .
Баба_Воля• 31 июля 2025
Ответ дляПушка заряджена
Який жах. Всі онлайн ігри на гроші вона законні?
Ні
автор Пушка заряджена • 01 августа 2025
Ответ дляБаба_Воля
Дякую.
Баба_Воля• 01 августа 2025
Ответ дляПушка заряджена
Дякую.
І чим більше будете гасити ,тим більше потім будуть давати .
автор Пушка заряджена • 02 августа 2025
Ответ дляБаба_Воля
Дякую