сою не люблю• 26 июля в 15:29
Приструніть моїх тараканів)
Що робите коли друзі раптово по незрозумілій причині відморожуються і не спілкуються, а потім знову починають маячити і писати?
Раніше було пару таких випадків я не парилась і знову спілкувалась, деяких забанила. .
Зараз я знову в такій же ситуації. Пише людина, хоче поспілкуватись . От нахіба воно мені??
Хочеться грубо послати подалі, але виховання недозволяє
Стетоскопуло• 26 июля в 15:31
В мене є непрочитані повідомлення по 3+роки.З початку війни.Писали,писали,і перестали
Моя улюблена страшко• 26 июля в 15:33
Я спрашиваю в первых строках - привет, а чего ты мне год не отвечала?
И по ответу определяю, стоит ли общаться. Может человек был в депрессии, в горе, лежал в психушке или тд.
сою не люблю
• 26 июля в 15:46
Ответ дляЧарочка діда
Не было у них ресурса общаться
В мене якщо чесно також зараз його немає.
Я за цей рік багато пережила, а люди судячи з інсти жили своє найкраще життя.
как тебе такое илон маск• 26 июля в 15:54
Ответ длясою не люблю
они не виноваты в ваших бедах.
это раз.
универсального решения для всех ваших друзей не существует.
это два.
в каждом случае:
а) смотрите по обстоятельствам
б) ориентируйтесь на свои желания.
Не в ресурсе- спокойно пишем: О, привет, давно ничего от тебя не было слышно. Рада, что живой/ живая. Сорян, не совсем удобно общаться. Напишу тебе как- то потом.
Все, держись.
это раз.
это два.
в каждом случае:
а) смотрите по обстоятельствам
б) ориентируйтесь на свои желания.
Все, держись.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 июля в 15:57
если друзья исчезают, они уже просрочены- нужно выбросить
Чарочка діда• 26 июля в 15:59
Ответ длясою не люблю
Инста вообще не показатель
Бабка_в_кедах• 26 июля в 16:07
Ответ дляЧарочка діда
Инста вообще не показатель
100%. Одна моя родичка постила фото супер счасливої родини, дітей. По факту, чоловік її бив і знущався, ледве втекла. Навіщо постила хз
Фляшунька• 26 июля в 16:15
Ответ дляЧарочка діда
Не было у них ресурса общаться
Что это означает?
сою не люблю
• 26 июля в 17:53
Ответ дляKittaa
А що друзі повинні кожного дня спілкуватись?
Та ні не повинні звичайно.
Але ситуація була така.
Домовились з людиною зустрітись в такий то день.
За день їй пишу, ну що де і на скільки?
Отримую у відповідь що людина зайеята і взагалі ніби про це перший раз чує. Відповіла доволі грубо.
Далі більше року мороз.
Хоча до цього постійно переписувались обговорювали новини і так далі.
Бачу по інсті з іншими знайомими зустрічається, значить образилась на мене на мене незрозуміло що.
Але мені глибоко пофіг, бо мене дратує така поведінка і я не страждаю від того що мене ігнорить ця ’подруга’.
Але мене бісить, що вона мені взагалі написала і чимось там цікавиться...
Але ситуація була така.
За день їй пишу, ну що де і на скільки?
Далі більше року мороз.