Семенівни сусідка• 26 июля 2025
Ааааааааааа!!!
Я в бешенстве, куриный рулет с атб уже 217,50...да что же сволочи творят, я не отошла ещё от его цени в 197грн????!!!!😤🤬😡😠
Чупокабра• 26 июля 2025
Ответ дляБайрактарна
Люди у яких викликає шок і крик аааааа, підняття ціни на 10% мають інші товари в чеку і закуповуються по акціям
10% за який строк. Якщо кожні 2тижні по 10%.
Чупокабра• 26 июля 2025
Ответ дляBombastic
Я приїхала з Польщі і офігєла з цін в Україні
Може вже треба всій Україною до Польщі їхати
100pudov• 26 июля 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
А меня больше всего творог бесит, мало того, что цены задрали, то его есть невозможно. Сегодня сырники из яготинского в пачке липли капец, рецепт один давний как раз на 2 пачки. А если запеканку делать, то в яйцах он растворяется на какие-то хлопья. Зареклась его брать
Беру всегда на базаре
180 грн - кг
Шикарный
180 грн - кг
Шикарный
100pudov• 26 июля 2025
Я вообще ничего мясного в АтБ не беру, как и рыбного
Это есть невозможно
Сам магазин депрессивный, стараюсь меньше заходить
Это есть невозможно
Чумачечая_• 26 июля 2025
Ответ дляМания-Величия
Началось в колхозе утро. Кто хочет экономить, у того чеки не так выглядят.
Дєйствітельно... у тих курячі лапи та шиї і перлова крупа....
Секс-Бомба• 26 июля 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Сейчас Вам напишут что без мяса можно спокойно прожить. А листья на деревьях полезнее.
на россии народ с крысами дерется на мусорках в присках еды.пенсионеры во дворах
Семенівни сусідка
• 26 июля 2025
Ответ дляБ´ю байдики
А что за рулет? Я такой вижу значительно дороже. Может вам со скидкой продали)
Этот дороже, 435кг.
bespe4na_mavpa• 26 июля 2025
Ответ для100pudov
Беру всегда на базаре
180 грн - кг
Шикарный
180 грн - кг
Шикарный
И шо? Мне на ваш базар ехать?
100pudov• 26 июля 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
И шо? Мне на ваш базар ехать?
На свой сходите )
Дают пробовать
bespe4na_mavpa• 26 июля 2025
Ответ для100pudov
На свой сходите )
Дают пробовать
На моем только крахмальный фуфел со столички перепродаваны за такую цену
100pudov• 26 июля 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Тогда жаль(
Витворунка• 26 июля 2025
Ответ дляБайрактарна
Рулет аоштував 130-140 грн. Пр акції 105. Так що це не 10%
Байрактарна• 26 июля 2025
Ответ дляВитворунка
Автор називає інші ціни
Анонім Секретар• 26 июля 2025
Я так була шокована ціною на морозиво. Нечасто купую. В попередньому сезоні ( літом) брала за 28 грн. Вчора вже 42 грн. Для пенсіонера це доволі неприємно.
ЛюблюДевчонок• 26 июля 2025
Ответ дляБайрактарна
Це я)))
Курячий рулет не беру, дорого.
Нещодавно купила свинячого гуляшу нерозібраного на 1000 грн близько 6 кг. Нарізала, розклала порційно по 0.5 і заморозила.
Персики 70 грн, але треба брати ящик. Взяли два ящика, третину на їжу, частину на заморозку для їжі, частину на заморозку на компот, частину на закрутку компотну на новий рік і дві півлітрові баночки джему.
Черешень їли донесхочу за 90 грн за кг, але брали ящиками. І поїсти, і заморозити.
І так у всьому. На ринок в неділю ввечері, забираємо зі знижками у всіх продавців все - м´ясо, овочі, молочку. Зелень дають так, сушу на спеції чи заморожую. На відпочинок їздимо в плацкарті, зараз оце їдемо на Тилігул.
Я одна, дітей двоє, колишній нічого не платить, не допомагає. В режимі виживання з 2018 року. Всі лайфхаки вже напрацьовані.
Курячий рулет не беру, дорого.
МЧСница• 27 июля 2025
Ой куриный рулет. Мы сами приготовили. Блин с ним столько головняка, нитки , раскладывание, Хорошо что купили вкусный хоть?