Мамин тріль• 26 июля в 21:32

Парфуми до 500 грн, які вас здивували

Оченьценная• 26 июля в 21:32
Ля рив
автор Мамин тріль • 26 июля в 21:33
Ответ дляОченьценная
Ля рив
Які саме?
MacOS-ница• 26 июля в 21:33
La rive Have Fun. Не те, щоб здивували, просто дуже сподобались, саме на літо.
Дівчина Бобула• 26 июля в 21:33
Арабські якісь. Назву не згадаю. Дуже стійкі і цікавий букет.
автор Мамин тріль • 26 июля в 21:34
Ответ дляДівчина Бобула
Ви дуже допомогли
Не худа ні разу• 26 июля в 21:35
Дуже раджу. Звучить набагато дорожче ціни
Карамбулкул• 26 июля в 21:40
Ответ дляДівчина Бобула
Информация очень точная
Злюка-закусюка• 26 июля в 21:43
Ой, в мене 5 мл стільки коштують🙈
Психологічка• 26 июля в 21:45
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ой, в мене 5 мл стільки коштують🙈
Дійсно, краще купити 3 чи 5 мл. але нормальных
ВыФсеВрете• 26 июля в 21:46
В Зарі за такі гроші раніше купувала, мені подобалися. Досі маю Orchid та Violet blossom
Слухи-руки не распускаю• 26 июля в 21:50
Зара по розпродажним цінам. Є багато дуже класних ароматів.
автор Мамин тріль • 26 июля в 21:50
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ой, в мене 5 мл стільки коштують🙈
Байдуже, ви какнути прийшли?
Дикая Роза• 26 июля в 21:50
У меня есть Mexx Fresh (на осень-зиму) и MiraMax Mandarin на лето.
Korsika999• 26 июля в 21:56
Купила такие в Болгарии арабские. На наши деньги, около 600 грн за 100 мл. Кто любит мощный запах пудровой розы, рекомендую затестить при возможности. Стойкость на одежде до нескольких дней. На теле и волосах практически до вечера.
Millie• 26 июля в 22:01
В Золотоноші парфумерна фабрика , їх духи бюджетно і без отої дешевої бази, що в підробках вилазить. Звісно, не 1-в-1 аромат, але є дуже достойні. Флер наркотик, єлісейскі поля, бомбашейл брала до 500 за 30 мл. Є менші (пробірки на кілька мл), то теж косметичку затарила.
Потребую апгрейду• 26 июля в 22:06
Із дешевих мої улюблені були CK in2u her
Алгонавт• 26 июля в 22:11
Латафа
Эскиз бесконечности• 26 июля в 22:14
Ответ дляДівчина Бобула
Я такі арабські придбала, є схожість з Мадемуазель від Шанель.Стійкість шалена.
Зоя Жорівна• 26 июля в 22:15
Ответ дляМамин тріль
Які саме?
Без образ, а що за 500грн може здивувати?
Я не інстадива (навіть не маю інсти) і не фітоняшка (і губи не накачувала), але не уявляю що може здивувати за такі гроші, гель для вмивання?
Эскиз бесконечности• 26 июля в 22:21
Ответ дляНе худа ні разу
Теж придбала, коли тут хвалили цей .За свої гроші просто знахідка.Такий приємний мігдаль.
Не худа ні разу• 26 июля в 22:26
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дуже люблю їх
Забрызжу ядом• 26 июля в 22:27
Духов за 500 гривен не бывает. Разве что в распиве пару мл. Научитесь называть вещи своими именами.
Дама с собачкой• 26 июля в 22:59
Ответ дляMillie
А де можна їх побачити
Дама с собачкой• 26 июля в 23:00
Я собі хочу хоть Ейвон якісь підібрати чи щось інше
Ранковий базар• 26 июля в 23:01
Ответ дляДама с собачкой
Зараз акція гарна на фар евей і чорне плаття
Millie• 26 июля в 23:01
Ответ дляДама с собачкой
А де можна їх побачити
Напишите в личку, чтоб не реклама
Я не Тролль• 26 июля в 23:07
парфюм за 10 евро? Может освежитель воздуха в туалет или какой шмурдяк, или пробник пару мл
Дуже дуже вумна• 27 июля в 13:26
За 700 удивил парфюм для мужчин на мейкапе, брала на подарок, оригинал, уже снятость, на инсайтах по 150 евро
Нафаня Маня• 27 июля в 17:30
Ответ дляДикая Роза
Покажіть будь ласка свій Мандарин Мірамаксовський🙏
Дикая Роза• 27 июля в 22:39
Ответ дляНафаня Маня
Стандартна бутилка, без дизайну. Можете на мек-апі подивиться.
Мандарин не так відчувається, як в інших ароматах. Мені чомусь через деякий час починає троядою пахнути та трохи гірчить. Але подобається.