Капитанша• 27 июля в 13:13

Ви берете дітей на цвинтар? щоб прибирали?

Приїхала свекруху повідати. Памʼятник, камінчики, все максимально просто щоб полегшити життя нам в не засаджувати квітами. Приїзджай о рідко, але все акуратно
Звернула увагу що жіночка прийшла з дитиною чи внуком і внук прибирає з сапкою на могилі..
Для чого цей навик нашим дітям?
Чи все-таки треба?
Куратор дебошей• 27 июля в 13:15
Взагалі не беру. Нема шо там робити дітям. Хай ростуть здорові і щасливі.
Ксерокопия ночи• 27 июля в 13:15
Навык для того, чтобы дети не боялись кладбища и спокойно относились к смерти.
автор Капитанша • 27 июля в 13:15
Ответ дляКсерокопия ночи
Самка допоможе ?
Ксерокопия ночи• 27 июля в 13:16
Ответ дляКапитанша
Самка допоможе ?
Самка богомола?
Душа компанії• 27 июля в 13:16
Їй певно самій важко то вона з допомогою прийшла ...
вентиляторная• 27 июля в 13:16
Ну вырастите белоручек, которые и за собой не поухаживают, не то что, за кем то. И узнаете
Пугачиха• 27 июля в 13:16
Нас всегда брали на кладбище убирать, красить. Я 80 гр Вобще не спрашивали что хотим,было- ,,надо,, и ,,я сказала,,.
Куратор дебошей• 27 июля в 13:17
Ответ длявентиляторная
Є багато місць, де можна залучати дітей допомагати. Нормальних.
175см55кг19лет (она)• 27 июля в 13:17
Стараюсь не брать, старшего могу иногда попросить, чтоб сходил со мной, одной страшно. И воды принести и т.д
Коленная ложечка• 27 июля в 13:18
Не беру. А взагалі в нас є люди які можуть прибрати все за вас
Рогнеда Карповна• 27 июля в 13:18
А что в этом такого страшного?
Тихо, спокойной, убрали, цветы положили.
В чем страх ?
Ксерокопия ночи• 27 июля в 13:18
Ответ дляПугачиха
Да, это было совершенно обычное дело, ну как ухаживать за клумбой под окном. Никакой разницы и жути уход за могилами не вызывал
Роздратована шкіра• 27 июля в 13:18
Це наша українська традиція - народжувати дітей, щоб вони працювали і впахували на благо батьків. Сакральний стакан води
Благоуханочка• 27 июля в 13:19
Ответ дляКапитанша
Самка допоможе ?
Да, вылезет после уборки и откусит голову. А если успеет убежать, то больше ничего уже бояться не будет!
Ксерокопия ночи• 27 июля в 13:20
Ответ дляРогнеда Карповна
А что в этом такого страшного?
В чем страх ?
Страх в голове у тех, кто врервые попал на кладбище уже во время похорон близкого человека. И весь этот стресс и страх, переносит на детей.
Білка в колесі• 27 июля в 13:20
Я до 45 лет не была на кладбище ни разу в жизни. И на похоронах тоже. До смерти папы. И абсолютно ничего не потеряла. Не вижу никакой необходимости таскать туда детей.
ПлакалаВАвто• 27 июля в 13:21
Звичайно.Дуже любила з бабусею на сільский цвинтар ходити.Допомогала їй зірвану траву виносити.Взагалі цвинтар для мене цікаве таємниче місце з дитинства.Влітку часто малими там і ходили і в ховалки гралися.А як подорослішала,то сприймаю їх як історичні пам´ятки .Іноді йдеш,і бачиш пам´ятник і розумієш,що ти цю людину знала заочно,або чула про неї.
Або навпаки дивишся на дати і хочеться дізнатись історію чому так.Діти в нас в родині ходять допомогають без питань.Не примусово,в самі кажуть -я з тобою піду.
175см55кг19лет (она)• 27 июля в 13:21
Ответ дляРогнеда Карповна
А что в этом такого страшного?
В чем страх ?
В том , что кладбище огромное, людей почти нет, а всякие дебилы шатаются..
Почемучечка• 27 июля в 13:21
Всю жизнь ходила с мамой на кладбище убирать могилки, что в этом ужасного? Что должно случиться с ребенком на кладбище?
Анти-анонім• 27 июля в 13:22
Ответ дляРогнеда Карповна
А что в этом такого страшного?
В чем страх ?
И я не понимаю) у нас зеленое кладбище как парк почти. И с коляской ходила. Для дочки моей это нормально
Куратор дебошей• 27 июля в 13:24
Ответ дляАнти-анонім
Ну да. І енергетика класна, як раз з дітьми гуляти...
Аноним_Русалка• 27 июля в 13:24
Ответ для175см55кг19лет (она)
а в місті дебілів немає, не шатаються?
ОйЙой• 27 июля в 13:26
Моєму 16.
Беру,і давно.
Загребти листя і винести на смітник. Бур´яни повиривати.

Так а хто за моєю могилою доглядати буде?
ОйЙой• 27 июля в 13:27
Ответ дляРоздратована шкіра
Нагадую. Ви теж помрете.
І хтось матиме прибирати на вашій могилі.
Аноним_Русалка• 27 июля в 13:28
Ответ дляКуратор дебошей
та іноді енергетика там краща, ніж на тому ж базарі. Нажаль.
Мене з собою брали, я гуляла поруч) Просто завжди була з мамою. Потім я брала свою дитину. Теж без впахування. Нічого сакрального, примусового і страшного. Бо якщо копнути- вся планета кладовище. Під нами теж лежать чиїсь кістки. У моєму місті місцевий парк, училище, головний сквер міста, площа- стоять на кістках, там були кладовища, і не так уже і давно, бабуся їх ще пам,ятала, екскаватори виривали кістки, коли будували училище, хлопці приносили їх у класс, нас лякати. Тому не потрібно про єнергетику)))
175см55кг19лет (она)• 27 июля в 13:28
Ответ дляАноним_Русалка
а в місті дебілів немає, не шатаються?
А в місті людиискрізь. Хоча є такі райони, де краще ввечері не ходити самому . А кладовище у нас величезне, за містом , ще по центру хоч люди зустрічаються , а під лісом обстріляні та повалені памятники після кацапів грьобаних, постійно алкашня якась вештається. Жодної живої душі.. все заросле , дерева, трава ...
Дуняша• 27 июля в 13:29
Брала сина, але вже в підлітковому віці, допомагав сміття прибирати і виносити на смітник. Краще нехай фізично попрацює, знає де могили предків, ніж в компі зависає. В нас гарне кладовище, нічого там страшного немає.
Аноним_Русалка• 27 июля в 13:29
Ответ для175см55кг19лет (она)
боятися треба живих... От з сумом це признаю.
Янка-угомонись• 27 июля в 13:31
Я на все життя запам’ятала ті випадки, коли мене дитиною тягали на цвинтар... це треш.
А якщо з езотеричної точки зору, дітьми душі померлих ’харчуються’, вони чисті та солодкі енергетично.
А ще з одної точки зору є країни де люди облаштовують собі житло прямо на могилах, і якось живуть.
175см55кг19лет (она)• 27 июля в 13:31
Ответ дляАноним_Русалка
От про це я і пишу.. самій моторошно
. Особоливо, коли бачу , що якийсь неадекват шарить... мало що в голові?