Я тертий жук• 27 июля 2025
Рesel ukr
Чи може хлопець з петель,17 років ,після 25
днів перебування в Україні , знов перейти кордон і перебувати в Україні ще 25 днів (до початку навчання 01 жовтня)
Кидстаффовка• 27 июля 2025
Перевірити чи не втрачено статус укр можна в застосунку дія. Теоретично статус втрачається після 30 днів перебування не в Польщі. Практично - може злетіти і по тижню не в Польщі.
Я тертий жук
• 27 июля 2025
Ответ дляhrystia
Не більше 30-и днів може перебувати в Україні. Якраз завтра їду з сином на піший перехід, щоб не втратити статус
А Ви з сином будете повертатися в Україну в цей же день, чи переночуєте та наступний день повернетесь? Чи можна перетинати кордону в обидві сторони в один день ?