...їжте тістечка. Ну шо, на росії уже звучить цей призив. З вуст матвієнчихи яка пропонує студентам замість общажних кімнат купувати недорогі квартири
До кінця 25 року путіну або повіситись, або прийдеться нападать на нато. Він не може ніц зробити з лінією лбз і поставками зброї в Україну. І той і той варіант приведе до розпаду росії. Тримаємо кулачки
Nathalie27• 27 июля в 15:07
Ответ дляlilul990
У вас мінімалка?
Трішки вище. Але і не 100 тисяч, як Ви пишете вище.
VasilisaLisa• 27 июля в 15:09
Ответ дляNathalie27
Мінімалка - 8000 грн. За рік це 96 000 грн ~ 2300$.
В якому місці можна купити дачу за ці гроші, якщо не їсти цілий рік?
то у автора каструля на голові)
Nathalie27• 27 июля в 15:13
Ответ дляlilul990
Я пишу про конкретних людей, які даже зі 100 тисяч не можуть назбирати. І тратять на всяку фігню
І радите купити дачу теж конкретним людям, яким НЕ ВИСТАЧАЄ НА ЇЖУ.
Nathalie27• 27 июля в 15:17
Ответ дляlilul990
Люди часто прибідняються або нераціонально тратять гроші.
Як можна раціонально витратити 8 тисяч в місяць, щоб ще й на покупку дачі лишилося. Підкажіть, будь ласка
Nathalie27• 27 июля в 15:20
Ответ дляlilul990
Фінансовій грамотності вас мали навчити ваші батьки а не я. Або якісь курси
То і свої фінансові поради про дачу тримайте при собі.
Ответ дляNathalie27
Скільки вам років? У вас за стільки років до початку війни немає відкладених грошей?
Я дивлюсь канал хлопака який поїхавши з дівчиною в Ізраїль за два роки заробили на будинок і дві квартири.
Valentina shop2020• 27 июля в 15:28
Ответ дляlilul990
Хлопка,это кто такой
Ответ дляkanuka
У меня тоже в Донецке живут родственники, также настроены против Украины, в принципе воду перекрыли им, это правда, сейчас плохо там с водой, по графику, они на 3 этаже, вода доходит, а на самых верхних этажах бывает что нет, капает только, говорят что новый водогон тянут откуда-то, ну и второе это обстрелы, много погибших бывает, и в больницу попали, и жилые дома прилетает, поэтому так.
Треба розуміти, що це наслідки російської окупації, а не звинувачувати Україну.