Мой завтрак• 27 июля в 17:02
Справжня жінка це попка, груди і бедра, що видно. Згодні?
При відсутності цих параметрів, це гормонально не жінка?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 июля в 17:03
ну, да. еще в голове протянута резника, которая держит руки.
Мой завтрак
• 27 июля в 17:05
Ответ дляВероятненько
Женщина- это человек, а не туша на разделке: грудь, ноги…. Фу 🤬
Так це людина. Але все одно зовнішність має значення
Вероятненько• 27 июля в 17:06
Ответ дляМой завтрак
Так это субъективно. Мужчины в одинаковой степени любят и большую грудь, и маленькую
Элька-Карамелька• 27 июля в 17:06
Ответ дляМой завтрак
любу зовнішність треба вміти підкреслювати
Бутерброд и я• 27 июля в 17:07
С каждым днем здесь все больше и больше тупых, трольных тем..... Деградация?
Комиссия50%• 27 июля в 17:07
Судячи по дитячому майданчику то жінка це губи і брови
Часто форма тіла нагадує пральну машину
Дуже рідкісні екземпляри мають фігуру
Часто форма тіла нагадує пральну машину
Дуже рідкісні екземпляри мають фігуру
Всюди влазю• 27 июля в 17:07
С чего это?
Ерунда какая.
При наличии вагины - женщина, при наличии морковки - не женщина. Остальное -- как гены лягут
Ерунда какая.
Клевотница• 27 июля в 17:13
Ответ дляКомиссия50%
Часто форма тіла нагадує пральну машину
Дуже рідкісні екземпляри мають фігуру
Часто форма тіла нагадує пральну машину
Дуже рідкісні екземпляри мають фігуру
Так це наші типові фігури, я сьогодні була на ставку, 80% жінок мають фігуру таку: великі груди, живіт, плечі, зовсім немає попи і стрункі ноги. Такий качанчик.
Комиссия50%• 27 июля в 17:18
Ответ дляКлевотница
Та ні, наші типові це груша, велика дупа, малий верх і зріст середній
Також залежить від регіону, якщо ви помітили то люди з однієї місцевості мають схожі риси
Може ще третю?• 27 июля в 17:18
Ответ дляМой завтрак
Так має значення, або «це не жінка, а мужик»?)
Клевотница• 27 июля в 17:19
Ответ дляКомиссия50%
В якому регіоні багато груш? У нас на півночі зовсім нема або дуже мало.
Комиссия50%• 27 июля в 17:19
Ответ дляКлевотница
Черкаси, Полтава, Київ
Може ще третю?• 27 июля в 17:19
Ответ дляБутерброд и я
В 2017 таке ж було
Кукусикиииииии• 27 июля в 17:19
Ответ дляKittaa
А якщо гормонально ще вуса є?
І груди з попою теж. Оце виклик автору
вуса, борода, попа і груди - це жінка чи ні?
Може ще третю?• 27 июля в 17:19
Ответ дляВсюди влазю
С чего это?
Ерунда какая.
Ой не факт)
Кукусикиииииии• 27 июля в 17:20
Ответ дляМой завтрак
Одрі Хепберн не жінка, виходить...
Клевотница• 27 июля в 17:21
Ответ дляКомиссия50%
Черкаси, Полтава, Київ
Дякую за відповідь, цікаво. Насправді я сьогодні там же бачила дівчину з божественою фігурою, дуже тонка талія при таких нічогеньких стегнах і попі, при тому стрункі ноги і витончені плечі, але вона там така одна була. Я якщо що теж більше подібна до качанчика, тільки худого.
Засомневаю• 27 июля в 17:21
Ответ дляКлевотница
Це в основному вікові жінки. В юних все-таки менше подібного типу фігури. Жир відкладається на животі а не попі й стегнах із віком і зменшенням естрогену в організмі
Клевотница• 27 июля в 17:22
Ответ дляЗасомневаю
Так тип фігури це вроджене, просто молоді дівчата худіші, але будова така сама - нема талії і попи. А у латинок і африканок все одно жир на попі і стегнах) Навіть похилого віку які.
Засомневаю• 27 июля в 17:22
Ответ дляКомиссия50%
якщо наші то груша, що тоді казати про африканок і латино... Я з вами не згодна
Комиссия50%• 27 июля в 17:28
Ответ дляЗасомневаю
До чого тут африканки та латино? Є типи фігур
В мене 92-69-107см, то хто я по вашому по типажу?
Є латиноси в яких взагалі дуже великі об´ємні сідниці що на них сидіти можна, в Україні таких жінок немає і ніколи не було
Засомневаю• 27 июля в 17:33
Ответ дляКомиссия50%
ви написали про ’наших жінок’, і я так зрозуміла що ви вважаєте це ознакою саме українських жінок. На відміну від іеших націй. Так от ні. Те що в вас такі параметри - говорить лише про те що ви типова жінка фертильного віку типовими параметрами для жіночої статі. ’Наші’ в вашому коменті було абсолютно недоречно, бо наші ’груші’ - набагато менш виражені груші ніж інші груші. Якось так