Патріотка з дивану• Изменено 27 июля 2025
Как вам квартира в центре Киева в стиле Бали?
Я в восторге, а как вам? Вы бы в такой жили? Что вам нравится, что не нравится?
Пугачиха• 27 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Знаю людину у якої в квартирі було велике і широке дерево до стелі, живе. Новобудова звісно, з непоганим ремонтом.
це ознака багатства))
у мене на старій квартирі був фікус, деревцем сформований, десь 1,5 м.
Молодший син його пошматував, кіт перевернув і надломилась гілка, але якось росте далі.
Ну думаю, треба в нову квартиру купити новий. Зайша я глянула ціни....
17-18-25 тис. вазончик.
Подумала, що я все ж до свого вже звикла))))
17-18-25 тис. вазончик.
Зоряний Шлях• 27 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Ні, то в старому ’царському’ будинку і дизайн мабуть років 2000х.
Сучасні дизайні класні. Я фотографувала квартиру в стилі Дюна, неймовірна
Патріотка з дивану
• 27 июля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
поделитесь фото, плиз
Та_все_ок_будет• 27 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
У знакомых в частном доме несколько оливковых деревьев и лимонов в гостиной,но высота потолка на два этажа
Зоряний Шлях• 27 июля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
поделитесь фото, плиз
Та я ще років 5ть тому цю квартиру фотографувала, та й як би й були, то це комерційні фотки, віддаю лише тимв, хто платив.
Зоряний Шлях• 27 июля 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ви не зрозуміли. Дерево типа з папьємоше, чи з гіпсу і розмальоване, я вже не пам´ятаю, здається і лисття якось задекороване було. Там просто Вау ефект, я зайшла і офігєла.
Та_все_ок_будет• 27 июля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Ну,главное что заказчик сумел на это заработать
Ждун с Нибиру• 28 июля 2025
Меня нагружает полумрак, этно мотивы в темных тонах и искусственная зелень в ванной, и с фасадом дома дизайн квартиры не гармонирует.