Простецкая• 27 июля 2025
Купує зараз хтось б/у одяг чи всі тільки нове?
Мальдивирую• 27 июля 2025
Ношу свое б/у. Не покупаю, только если вещь убилась в хлам и заменить нечем
ГЛЮкоза• 27 июля 2025
Купують потрохи. Принаймні я дещо дитяче продаю, щоправда ціну ставлю символічну. Але іноді буває що місяцями навіть не питають по оголошеннях
всегдаДаДа• 27 июля 2025
Ответ дляПузата Хата
Сенсей змінив попит на бу. Особливо для малечі багато хто там бере
Хіба на дітей і то не все, треба щупати. Доросле у 90% одноразова какашка
ГЛЮкоза• 28 июля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Джинси як не дивно гарної якості. Подруга роками носить, мені лекала не підходять. Я собі купальник взяла - доволі гарна якість. І спортивний одяг в них нормальний, звісно що не USA Pro, але і ціна інша.
ГЛЮкоза• 28 июля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Дитяче не купляю, якість не витримує частого прання
Джинци на Флісі• 28 июля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Детское тоже гно. Сама не покупаю, подарили ребёнку одежду. Комплект из 3 человечков - 2 из них разошлись по швам. Из 3 бодиков у одного оторвались кнопки. Вроде и дёшево, но в итоге сомнительная экономия получается. Себе беру носки, они норм.
Фиктивная• 28 июля 2025
Донашиваю своё, могу купить пролёт- редко и по хорошей цене. А так сейл в масе. Увы финансы..
Подмигашка• 28 июля 2025
Вже не купую б/у. Якісь секонди дорогі стали. Ношені речі ,зі всякими недоліками по цінам -як нові в магазині.
А вишукувати бренди з бірками ,та ще й мого розміру, в мене просто не має часу.
Пацаааааааан• 28 июля 2025
Как раз ищу одежду комплектом на девочку 8 лет. На продажном сайте б/у много.
Большой секретик• 28 июля 2025
купую нове, але у мене є купують бв хоч і не часто.
травень був бум по продажам на олх і шафі - позабирали речі, які до того по 2 роки там висіли оголошення.
Большой секретик• 28 июля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
для немовлят не брала, але дитячий одяг загалом нормально носиться, не гірше секонда.
в тт нещодавно одна виклала фото - дитячі штани вуличні одна штанина довша іншої після прання. я питаю яка t прання на бірці і на якій прала - на бірці 30, а вона пише ’’я завжди перу дитячий одяг при 90’’. ну а так да, виробник винен, що не дотримались інструкції прання.
носки в сінсеї дуже синтетичні, я більше люблю з вайкікі чи хм.
Шлях до зірок• 28 июля 2025
Зараз одежа дешевша за їжу. Б/у не купую і так шафа не зачиняється, ще там б/у не вистачало. Спочатку продавала на інет-майданчиках те, що набридло, чи мале стало. Зараз простіше на смітник винести. Взагалі майже нічого з одягу не купую зараз окрім білизни.
Миссис Буркул• 28 июля 2025
Купую багато б/в у секонді.
Змінився розмір, то за літо купила штук 30 речей, якщо не більше. Штани, сукні, спідниці, футболки.
Дітям і чоловіку футболки теж часто там купую.
Між 400 грн і 50 грн різниця відчутна.
Нове теж купую, якщо подобається.
Між 400 грн і 50 грн різниця відчутна.
Нове теж купую, якщо подобається.
всегдаДаДа• 28 июля 2025
Ответ дляБольшой секретик
Та тут справа навіть не у пранні. Більшість тканин дуже дешеві, низької якості, звісно вони довго не живуть.
В моєї дитини купа одягу, не встигає все зносити, до того ж дуже охайна, то сінсей найгірше носиться.
Ну, яка ціна, така і якість