Леннон_Жив!• 28 июля в 01:33

Какие необычные сочетания можно с персиками и чем то соленым сделать?

Iren55• 28 июля в 01:47
Карамельните их и в салат: листья салата, дор блю, курин кусочки обжаренные.
ЯниЯ• 28 июля в 01:51
Хамоном обернуть половинки персика. Персик и горгонзола очень вкусно, еще орешки сверху какие-нибудь
Ms. Доброта• 28 июля в 01:52
Запекти з камамбером
Сон і дрімота• 28 июля в 01:58
Я грушу с блу чиз люблю. Может персик тоже покатит
Вельшановна• 28 июля в 02:00
З рукколою і бальзаміком.
А що таке?• 28 июля в 08:15
Стушкувати з рапанами.
бювет_в_обед• 28 июля в 09:57
капрезе - помидори, фета, персик і базалик
Оля_с_киркою• 28 июля в 09:59
Можна запекти з дор блю і вже запечене полити медом та посипати горішками.
Ще смачно грильовані персики з хамоном та кремом бальзамік.
Зашла на 5минут• 28 июля в 10:41
Тільки піццу робила з персиком. Варена курка, персик, сир. Соус майонезний, без томату. Але як на мене, з мандаринами смачніше, ніж з персиком. Можливо тому, що в піццу з мандаринами робила комбінований соус і додавала солодкий перець.