Леннон_Жив!• 28 июля в 01:33
Какие необычные сочетания можно с персиками и чем то соленым сделать?
ЯниЯ• 28 июля в 01:51
Хамоном обернуть половинки персика. Персик и горгонзола очень вкусно, еще орешки сверху какие-нибудь
Оля_с_киркою• 28 июля в 09:59
Можна запекти з дор блю і вже запечене полити медом та посипати горішками.
Ще смачно грильовані персики з хамоном та кремом бальзамік.
Зашла на 5минут• 28 июля в 10:41
Тільки піццу робила з персиком. Варена курка, персик, сир. Соус майонезний, без томату. Але як на мене, з мандаринами смачніше, ніж з персиком. Можливо тому, що в піццу з мандаринами робила комбінований соус і додавала солодкий перець.