Кручу хвости• 28 июля в 06:00
Образа родичів
Мова про дітей маміного брата, які значно старше від мене і дуже хотіли спілкування та родичання типу всі свята разом, в гості і т д.Після того як в мене з´явилась дитина всі гості одразу відпали, бо після недосипання не було на це ні сил ні бажання. Тут родичі вирішили спонтанно приїхати з подарунком як раз тоді, коли у дитини різались зуби і дитина просто висіла на мені годинами і періодично нила.Вони подзвонили що через 10 хв заїдуть з подарунком на що я безмежно втомлена сказала, що зараз точно ні і взагалі дитина маленька, трошки підросте, коли хоча б зуби проріжуться і тоді будемо знову спілкуватись.На що вони дуже образились і до сих пір ( дитина вже в школі) не спілкуються, але чомусь присилають в месенджер вітання на Дні народження.Питання- навіщо ці привітання всяк на них реагувати?
Усатая полосатая• 28 июля в 08:18
Ответ дляКручу хвости
Ні не чіпає, але ж це не щиро і при цьому ніхто нікому нічого не винен і всі дорослі люди.Виглчдає так, наче їх хтось змушує це робити
Это выглядит так , что ваши родственники толерантные люди
Раз сказали, больше не лезут
Маю натхнення• 28 июля в 08:24
Ответ дляКручу хвости
Ну добре якщо так, але листівка зайва:)
Ну то напишіть у відповідь: «дякую, але це зайве. Прошу більше не турбувати.» Ви як мала дитина
Ответ дляДюймовочка
Вы в стар посте написали , что родственники с вами не общаются , после того случая, кроме формальных поздравлений в месссенджер.
Теперь пишете, что и голосовые отправляют и потом интересуется прослушали или нет . Как и когда они могут интересоваться, если по вашим словам вы не общаетесь.
И помогает детям родственников, своими связями
Отчебучкина• 28 июля в 08:45
Ответ дляКручу хвости
Якби тільки листівки, вони ще надсилають якісь аудіо повідомлення які я навіть не відкриваю, а потім питають чи я його прослухала
Вы таки странная
Привіт з ботойбіччя• 28 июля в 08:56
Ой які страдальці. Пошліть своїх родичів один раз і вони відстануть. Так ні, роками мучається, читає листівки, на форумі строчить.
Привіт з ботойбіччя• 28 июля в 08:59
Ответ дляМerida
Ага, мінімум 6 років не спілкуються(дитина вже в школі) , зато допомагає.
Козачка• 28 июля в 09:54
Моя дурная двоюродная сестра тоже оборвала с нами общение. При чем конфликт был между нашими мамами, вернее ее мама обиделась на мою. Я вообще никаким боком.
Так вот, живет сестра давным-давно в Великобритании. Ее родители одни в Украине. И случился ковид. Заболела ее мама. Она искала в Фейсбуке кто может помочь госпитализировать, за любые деньги. Не нашла. Тетка умерла. Я узнала через полгода. При этом для меня было элементарным вопросом устроить на лечение с максимальным вниманием 🤷♀️ Но я плохая. Ок. Кругом все душки. И никто не помог. И это тот случай, когда сама виновата. Позвони, напиши и с огромной вероятностью мать бы вытянули.
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 июля в 10:43
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Або коли біда прийшла в дім і самому без родичів не вигрібти
Коли до мене прийшла біда, мені ніякі родичі не допомогли. Тільки друзі, знайомі, колеги, а то і взагалі пересічні люди, так що це не гарантія абсолютно
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 июля в 10:49
Ответ дляЛетюча помилка
В мене такі самі родичі з прибабахом. Я не запросила їх на весілля, бо ми вирішили його не святкувати. Просто розписалися і все. На нас образилися і більше до мене в гості не приходять. Це було 15 років тому.
У нас те ж саме з родичами, не запросили на весілля якого не було (ми до того моменту вже 7 років жили з чоловіком, це формальність просто була). Досі поливають мене брудом за спиною і не спілкуються, 6 років пройшло все не відпустить ніяк))))
Але у автора здається трохи інша ситуація, хоча…
Кручу хвости
• 28 июля в 11:17
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А хто сказав про розгрібають? Але збережіть собі цю тему. Перечитаєте через 20 років.
Не зовсім розумію, що саме Ви маєте на увазі.Може без спадщини залишимусь?
Кручу хвости
• 28 июля в 13:13
Ответ дляМerida
Так це було раніше ще до мого заміжжя
Кручу хвости
• 28 июля в 13:17
Ответ дляОтчебучкина
Вы таки странная
Я поясню про аудіо повідомлення, коли почався ковід вони чомусь мені надсилали запис , де хтось металевим голосом розповідав про трупи в Італії.І це не привіт ні як справи, а одразу о цей запис.Тому я більше від них ніякі записи не слухаю.Навіщо це мамі з маленькою дитиною слати?
Кручу хвости
• 28 июля в 13:20
Ответ дляУсатая полосатая
Раз сказали, больше не лезут
Ну і супер:)Тема можна сказати закрита
Кручу хвости
• 28 июля в 13:23
Ответ дляКозачка
Могу поспорить что ваши мамы из ща наследства поссорились
Кручу хвости
• 28 июля в 13:35
Ответ дляМаю рацію
Не хочете не спілкуйтеся, але на місці родичів я б також образилася. Вони хотіли зробити по нормальному, купити дитині подарунок, а ви їх відшили. А що такого поганого, що вони вітають дитину з днем народження? Це адекватна поведінка нормальних людей.
Це не День Народження був по перше, а по друге я не безкоштовний додаток до дитини.Хотіла бути як мінімум не в слюнях, після душу і відпочившею.
Отчебучкина• 28 июля в 15:41
Ответ дляКручу хвости
Ок, почему вы им не позвонили и не попросили больше такое не слать???!
Кручу хвости
• 28 июля в 17:49
Ответ дляОтчебучкина
Потому что после этого они обиделись бы ещё больше
Отчебучкина• 28 июля в 17:51
Ответ дляКручу хвости
Зачем вы за них додумываете???? Я вам написала, как сделал бы нормальный человек
Кручу хвости
• 28 июля в 17:56
Ответ дляОтчебучкина
А зачем мне тратить свой ресурс на то, чтобы объяснять взрослым людям что этично, а что не очень?Значит мы разные и нам видимо не по пути.
Отчебучкина• 28 июля в 17:57
Ответ дляКручу хвости
Знаете, вам бы к психиатру, не все у вас нормально с оценкой себя и других людей
Кручу хвости
• 28 июля в 17:58
Ответ дляОтчебучкина
А почему Вы решили что с Вашей ’Нормальностью’ Вам не к психиатру?
Кручу хвости
• 28 июля в 17:59
Ответ дляОтчебучкина
Вообще нормальные люди такого не шлют в принципе, и я не должна никого ни о чем просить.
Отчебучкина• 28 июля в 18:13
Ответ дляКручу хвости
Вы б не спорили, а сходили лучше к врачу
Кручу хвости
• 28 июля в 18:47
Ответ дляОтчебучкина
Если Вам плохо, то не отправляйте туда других