Н@Диете• 28 июля 2025
Что готовите в такую жару?
Нет сил уже с этой готовкой. Ещё и жара. Что по быстрому готовите?
Н@Диете
• 28 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Це не жара, повірте.
Ну у нас 36 и влажность от моря. Не все ж в Киеве наслаждаться дождем)
Коплю на груди• 28 июля 2025
Ответ дляН@Диете
Все равно в Украине не так жарко. Приятный климат. Юг Италии, вот где ад.
Мій не такий• 28 июля 2025
Я підсіла на круглий лаваш зверху курячий фарш. Хвилину обжарити зі сторони м´яса. Потім перевернути і на одну половинку нарізаний помідор і сир моцарела, а другою половинкою накрити. І обжарити 2 хвилинки з обох сторін до хрумтіння.
Потім ріжу на 4 частинки, огірочок , і кавою запиваю.
Смакота і легкотня.
Швидкоруч• 28 июля 2025
главное сразу мяса много приготовить, один раз пропариться на кухне и чтобы на несколько дней, а потом дополнять чем угодно
Мишка-шалунишка• 28 июля 2025
Ответ дляН@Диете
Їжте креветки біля свого моря. Що ви там зібралися годинами готувати, щоб аж так запаритися, щоб Києву заздріти?
Послушная• 28 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Це не жара, повірте.
в Миколаєві вже третій день підряд +40 в затінку, таки це жара(
Мавка• 28 июля 2025
позавчора готувала казан люлікібабів і каструлю пюрешки. До них салат з помідорів і запеченого в мікрохвильовці за 8 хвилин баклажана з часником і базиліком, куплені млинці левада з творогом, піца покупна, окрошка, 5 літрів компоту. Їли 2 дні.
Сьогодні зранку нафаршировала 27 величезних перців. 9 штук зварю в мульте на вулиці, на вечерю, 18 шт в морозилку. Сніданок відварені яйця з салатом з помідороів базиліком і оливками. На обід будуть млинці левада з сиром + ягоди, і морозиво + будуть протеїнові коктейлі, + компот. це на 3 дні, бо ми з чоловіком працюємо по 12 годин, вдома тільки підліток.
Пугачиха• 28 июля 2025
Ответ дляН@Диете
Закрийте вікно, поставте кондиціонер і готуйте хоч холодець з часником.
Київ яким боком до вас?
А_мій_самий_самий• 28 июля 2025
Те саме, що і не у спеку. Особисто я помідором не наїмся, то ж готувати все одно потрібно.
А_мій_самий_самий• 28 июля 2025
Ответ дляМавка
А чоловік на наступному тижні буде готувати?
Не обижаюсь• 28 июля 2025
мені їсти в спеку майже не хочеться і готувать звісно теж. Тому моїм хлопцям теж доводиться мало їсти🤪 Якщо голодні щось купують або доготовують
Мавка• 28 июля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ні. Готую, прибираю тільки я, і мене це не бісить. В нього зараз більш щільний графік робочий ніж у мене. Бізнес в ж*пі. То він ще на одній роботі. А у мене досить вільний графік 2 дні працюю, 3-4 дні вдома. Насолоджуюсь літом.
А_мій_самий_самий• 28 июля 2025
Ответ дляМавка
Насолоджуєтесь, фаршируючи перець?😆😆😆 Так, ті бідосі завжди зайнятіші, задовбаніші і взагалі... Ну, вас влаштовує і ладно.
Мавка• 28 июля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Люблю фарширований перець. А покупний боюсь купувати, бо не відомо що там з фаршем. Я люблю готувати.
НуКаНаКа• 28 июля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Не знаю. після минулого року мені холодно.
Та сама фігня. Завжди любила температуру 26-27 градусів. Тепер аж накинути щось хочу в таку погоду
Гостра на язик• 28 июля 2025
Ответ дляПугачиха
Київ яким боком до вас?
Успокойся, притрушенное
спальное место• 29 июля 2025
Ответ дляН@Диете
Снова Киев не угодил