Та прям багіня• Изменено 28 июля в 11:12

Львів. Засоби індивідуального захисту

Доброго дня, львів´яни, вам пояснювала влада, що за засоби індивідуального захисту треба постійно носити з собою? Чесно кажучи, в щоці - перша ніч у Львові, і якщо до сирен звикла вдома, то оцей чоловічий голос, який волає і під час оголошення тривоги, і під час відміни тривоги реально лякає. І цей голос волає про якісь засоби індивідуального захисту, які повинні постійно бути з собою. Це що?
Дюагональ• 28 июля в 11:12
Презервативи
Дюагональ• 28 июля в 11:13
У Львові була тривога вночі?
Королева спама• 28 июля в 11:13
А как вы себе представляете влада должна объяснять? Собрать собрание😂? Заходите в интернет и гуглите
автор Та прям багіня • 28 июля в 11:13
Ответ дляДюагональ
Презервативи
Ну так в мене перша думка про це була Але реально, вони протягом десь 5-10 хвилин волають про ці засоби
Вельшановна• 28 июля в 11:13
Ответ дляДюагональ
У Львові була тривога вночі?
Да, ночью и утром два раза.
автор Та прям багіня • 28 июля в 11:14
Ответ дляДюагональ
У Львові була тривога вночі?
І вночі, і вранці вже двічі
Дюагональ• 28 июля в 11:14
Ответ дляВельшановна
Да, ночью и утром два раза.
Ого, я ніколи не чую вночі
Трактор Віка• 28 июля в 11:14
Ответ дляДюагональ
Презервативи
Ранковий базар• 28 июля в 11:15
Як варіант, турнікет та кровоспинний пакет
Дама_с_караваем• 28 июля в 11:16
Это клише,не парьтесь.А сирены на редкость долгие и противные, особенно отбой и эта пятиминутка в 9 утра.Сейчас жарко,окна приоткрыты и этот набат меня будит каждое утро,вот за что..
TANYA 0 0 0 0• 28 июля в 11:17
В нас з початку війни при початку тривоги і після закінчення чоловічий голос говорить. Думала, що так скрізь.
Патика-мотика• 28 июля в 11:18
Да. Це лякає найбільш. У мене сирена прям над будинком і ще 2 поруч. Коли моя відвиє, чутно і інші. А ще ця бубнілка їздить. І пожежні машини з сиренами.
Мексиканочка• 28 июля в 11:20
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я минулого року у Львові не чула того «балакучого чоловіка» ) а в цьому році, як Автор, дуже здивувалась коли він серед ночі розказувати почав про повітряну тривогу і укриття )
В Луцьку просто сирена, яка останнім часом неймовірно бісить.. змінилась тональність і час виття.. капець по вухах виє…
Помаранчова душа• 28 июля в 11:24
Ответ дляДюагональ
Презервативи
для жиночек - тампони и прокладки
Не вмію заміряти• 28 июля в 11:44
Ой, автор.
Я під такий звуковий супровід сирени прокинулася 24.02.2022 і ніяк не могла зрозуміти - це протигази чи аптечні маски від ковіду.
Тобто цей запис ще до повномасштабного вторгнення записували, хто зна, що мали на увазі.
Единорог_помог• 28 июля в 11:45
Це стандартний текст, його вмикають ще від початку повномасштабного. Там ще є цікава фраза ’погасіть вогонь у печах’, хоча можливо для центральної частини міста це актуально.
Кукусик• 28 июля в 13:23
Индивидуальная защита- это противогаз что-ли? Действительно кто-то носит?

У меня в рюкзаке турникет, бинт, одеяло спасателя. Но это не Львов, у нас тревоги не выключаются практически.