НеКонец-Света• 28 июля 2025

Що брати з собою в Карпати?

Через тиждень з донькою збираємося у Карпати. Готель гарний, басейни з підігрівом води. Але температура 20 градусів мене бентежить. З басейну ж вилазити холодно... А якщо на гору йти з самого ранку, то взагалі я змерзну.
Поки надумала тільки халати махрові, куртки водонепроникні. Поменше шорт та футболок з коротким рукавом, а більше спортивних штанів та футболок з довгим рукавом та пайт.
Ще знаю про якість води, тому вугілля, ентеросгель та регідрон візьму. А що ще?
СкиниУскачи!• 28 июля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Як першими записатися у чани? Це зранку до сніданку треба заплатити чи це входить у вартість?
Яка там приблизно температура води у чанах, дитині норм 7 років буде?
по приезду сразу записывались на каждый день на время
детям отлично, есть шланг с холодной водой
Хлопаю ресницами• 28 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
были там трижды
в чаны записывались первые - пока свежая вода, а не после всех
отравлений ни разу не было
чан и полотенца входят в стоимость
детям там отлично
Я думаю у нас не отруєння, а вірусняк був. Такий і в Києві зараз гуляє. В готелі ще були хворі, бо швидка приїздила 2 рази. З того, що бачила.
Доречі, там кварцують ресторан. Але не дуже чисто скрізь. Якщо почати роздивлятись
автор НеКонец-Света • 28 июля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Коротше, ще треба брати пляшку антисептику та купу вологих серветок спиртових?
Хлопаю ресницами• 28 июля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Все буде добре.
Гарного вам відпочинку
автор НеКонец-Света • 28 июля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Все буде добре.
Гарного вам відпочинку
Дякую. Дуже сподіваюсь. Бо відпочинок повинен бути найкращим, дивлячись на те, з якими зусиллями були придбані квитки з Харкова до Татаріва і назад 🤣
Не дивлячись вже на все інше.
Бурундучиха• 28 июля 2025
Ответ дляхутряна володарка
ось це гарна порада! там воду з кранів пити не можна
Якраз навпаки! Найкраща вода тільки в горах!
Хлопаю ресницами• 28 июля 2025
Ответ дляБурундучиха
Це ви так тільки думаєте. В Буковелі взагалі немає каналізації. Ви бачили яка там плотність забудови? То біль.
Там вже гір не видно. І це всі стоки в землю і ріки. Біля рік такий сморід фекалій, не передать.
Я в такому шоці приїхала.
Так що вже не працює формула найкраща вода в горах. Хіба відлюдні демь місця від цивілізації
Не кую, не мелю• 28 июля 2025
Ответ дляхутряна володарка
Що там з водою?
автор НеКонец-Света • 28 июля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Все буде добре.
Гарного вам відпочинку
Ще одне останнє питання можна? А рушники для басейну там дають чи свої брати?
Хлопаю ресницами• 29 июля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Дають рушники і халати. В номерах сушки, але вони не сохнуть. Можна міняти на ресепшині. Про це не всі знали і не всім вистачало.
Ви головне візьміть кросівки і вітровки,бо буде 2 походи в програмі. Похід на банош і водоспад, похід на Хом´як. А погода мінлива
автор НеКонец-Света • 29 июля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Дякую дуже.