А я кумедна• 28 июля 2025
Відпочинок в Іспанії
Хелп, бо голова вже йде обертом від інфомаціїї... Планую з подругою на море-дивлюся авіа з Польші в Аліканте. На початок вересня. Хочеться тепле море та гарну природу, не готель а апартаменти.Під кажіть де були та де сподобалось
Полуничка• 28 июля 2025
Я шукала через ФБ, там багато здається квартир. Є група, створюєш питання, власники апартаментів кидають варіанти. В минулому році відпочивали, знайшли біля гори Санта Барбара. Дуже сподобалось
Цветочница• 28 июля 2025
Була в Салоу, Таррагоні, Камбрильсі, Тосса де Мар, Бланесі, Калельї. Скрізь сподобалося. В Аліканте ще не була)
А я кумедна
• 28 июля 2025
Ответ дляЦветочница
скрізь є природа, гарні пляжі? і в вересні можна?
А я кумедна
• 28 июля 2025
Ответ дляПолуничка
це саме в Аліканте?
aljonyshka• 28 июля 2025
Ответ дляА я кумедна
дивлюся на Кальпе
Кальп классный) Можно еще Альтею рассмотреть, они рядом- только там низкая застройка) Кальп высотки)
Мой_ужин• 28 июля 2025
Я теж хочу всюди , на контінентальній Іспанії не була ніде , зараз тільки найшла в Салоу отель і думаю чи варто 😄
А я кумедна
• 28 июля 2025
Ответ дляaljonyshka
дякую
А я кумедна
• 28 июля 2025
Ответ дляМой_ужин
я взагалі в Європі була лише на Криті та Сардинії - найкращі враження
Мой_ужин• 28 июля 2025
Ответ дляА я кумедна
І я хочу в Сардинію , але не зручно з дорогою немає прямих перельотів ((( а де саме ви були , які пляжі ?? Як добирались?
Мой_ужин• 28 июля 2025
Ответ дляА я кумедна
А в Криті де ви були ?теж його розгадаю ))😃
КондуктЕр тролейбуса• 28 июля 2025
Ответ дляМой_ужин
А звідки немає прямих? Є краків-Ольбія, це те що я дивилася, з Кальярі теж напевно є до України ближче щось
КондуктЕр тролейбуса• 28 июля 2025
Ответ дляА я кумедна
Мені здається після Сардинії в Аліканте чи Кальпе не буде тих вражень
А я кумедна
• 28 июля 2025
Ответ дляМой_ужин
Селище Балі
А я кумедна
• 28 июля 2025
Ответ дляМой_ужин
З Варшави в Кальярі летіли
Звоночек• 29 июля 2025
Ответ дляЦветочница
а де вам більше сподобалось в Калельї чи Бланессі? Обираю зараз між цими двома містами
Цветочница• 29 июля 2025
Ответ дляЗвоночек
Бланес мальовничіший. Калелья ближче до Барселони
Звоночек• 29 июля 2025
Ответ дляЦветочница
Дякую, житло дешевше в Калельї, тому думаю там і забронювати. Море там і там гагрне? Ще хочеться крім пляжу поїздити по сусідніх містечках, Льорет, Тосса, Жирона