Треба ось так• 28 июля 2025
Питання до турагентів
Якщо тур на двох, можливо оформити виліт людей з різних країн?
Турагенція Tourdream• 28 июля 2025
Якщо виліт з різних країн, то вже буде не зовсім пакетний тур.
Можливо індивідуально прорахувати перельоти, проживання, трансфер, страховку. Або, брати пакет з однієї країни, віднімати один переліт (якщо туроператор таке дозволить) та докупати ще один переліт з іншої країни.
Звичайно, там є нюанси, яки треба передбачити.
Зараз, враховуючи, що перельотов з України не має, часто буває зручніше та вигідніше туристам зустрітися в одній локації та звідти вже разом летіти у тур. Але звичайно, то се індивідуально.
Треба ось так
• 28 июля 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
і певно з трансфером потім теж будуть проблеми? Короче я так розумію, що то гємор і мало хто буде цим займатись?
Турагенція Tourdream• 28 июля 2025
Ответ дляТреба ось так
Ну чого проблеми? Якщо оптимально класти логістику, підібрати рейси, то в принципі, все реально.
Останні роки часто таки замовлення трапляються, складаємо. Ось недавно у нас стикувалися у Туреччині туристи з України (летіли через Кишинів) та з Німеччини. Рейси вдалося підібрати так, що один індивідуальний трансфер був для всіх, туди і назад. У готелі проживали у одному сімейному номері.