Капуста Маша• 28 июля 2025
Вимоги
порядність, доброзичливість, відповідальність, працьовитість.
відсутність шкідливих звичок,
приємна зовнішність, доглянутий зовнішній вигляд,
позитивний погляд на життя, добре розвинені комунікативні навички та мовлення;
вищу освіту (бажано), орієнтація на результат;
вміння знаходити спільну мову та дружити з клієнтами та колегами,
відсутність шкідливих звичок,
МеняАЖтрусит• 28 июля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
И при этом зарплата наверное 15000
А на 15 тис треба найняти того,хто пересре весь колектив і завалить роботу?
МеняАЖтрусит• 28 июля 2025
Ответ дляКапуста Маша
одну мене тошнить від цих вимог від роботодавців?
Якщо це кандидат на посаду прибиральниці, то вимоги дивні,а якщо на штатного психолога/ НR/ секретаря рецепції, то все ок
ГоловнаЯ• 28 июля 2025
Ответ дляКапуста Маша
Ну це більше формальність. А якісь професійні навички їм потрібні? Чи тільки ця мура?
Борець за гаманець• 28 июля 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Дружити з клієнтами, ви серйозно?
МеняАЖтрусит• 28 июля 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Дружити з клієнтами, ви серйозно?
Слово невдале,але бути приязною- це саме воно
Борець за гаманець• 28 июля 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Це комунікація в рамках ділового спілкування. Ну, аж ніяк не дружити з колегами, і тимпаче з клієнтами.
Банан-барабан• 28 июля 2025
Ответ дляКапуста Маша
Меня тоже
МеняАЖтрусит• 28 июля 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Ви ж зрозуміли про що мова? Так, той хто складав об´яву , написав коряво,але все зрозуміло
Зяблик протестант• 28 июля 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Как меня это бесит дружить с коллегами, у нас кофепитие, тимбилдинг, такая хрень, которая бесит
Глаза_в_3_карата• 28 июля 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Не. Будет иметь ухоженную внешность и дружить со всеми подряд.
Борець за гаманець• 28 июля 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так, але у автора цієї об´яви у самого нема навичок ділового спілкування, тому і пишуть таку творчу дурню, яка відлякує потенційних профі
Капуста Маша
• 28 июля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Ага, дружба обсасування кісточок і пліток, в очі посмішка, а за спиною ніж в спину будь-який вигідний момент
Зяблик протестант• 28 июля 2025
Ответ дляКапуста Маша
Да, так и есть. Я в этом не участвую, но каждый раз кого-то обсирают на перекуре, ну того кого нет в этот момент. И малейший косяк сразу шефу бегут рассказать
Такої води понаписують. Прямо утопія. Я б написала - хай наймають чат Gpt. Я на такі ніколи не відгукнусь, бо вони описують не фактичні якості , якими має володіти людина для роботи. Я люблю, коли пишуть пару речень, конкретно. І ще коли пишуть ’стресоустойчивість’ - все мене зразу верне від такої роботи. Бо це значить, що вони шукають на кого б ці стреси звалити. І атмосфера там по замовчуванню нездорова. Нормальні фірми шукають різних людей, не роботів, щоб мати більш пластичний колектив для оптимізації процесів. Навіть в магазині взуття не всі 5 консультантів будуть одинаково усміхатись і контактувати з клієнтами.
Летюча помилка• 28 июля 2025
Ответ длявре_Динка
вимоги смішні. таке враження наче не навички потрібні, а одні якості
Если это рецепция или офис менеджер вполне ок требования
Цветов Мне срочно• 28 июля 2025
Ответ дляКапуста Маша
Це стандартні вимоги до менеджерів з продажу.
Неваляшкина• 28 июля 2025
Ответ дляБанан-барабан
Меня тоже
Мені загнули, коли я міняла роботу з керівної посади на рядову, що турбуються про здорову атмосферу в колективі, а я її порушу, бо не зможу привнести нічого в колектив, окрім вимог, щоб всі все робили за мене.
Хоча досвід стояв на першому місці)
Я подякувала вищим силам, що не підійшла)
Хоча досвід стояв на першому місці)
Летюча помилка• 28 июля 2025
Ответ длявре_Динка
це не про вимоги, це про якості, як на мене
Ну так тут просто софт скилы важны, так бывает