Сутінки переклад Сергія Притули дам де "по-жіночому" в якій саме частині Белла запитує про критичні дні ?
Белла дізнається, що Едвард – вампір, по-жіночому цікавиться, чи є у них критичні дні. Едвард відповідає: "Так, раз на десять років". Зрозуміло, що Белла хоче стати вампіром
зараз дам посилання , це жарт від Притули, в ті часи він багато жартував про критичні дні - навіть якось трошки образливо
посилання мабуть не відкрилися
Слава Соломка вивів із себе Ольгу Фреймут! – Хто зверху? 7:15
Хлопці накручують термобігуді, а дівчата здають іспит на знання дорожніх знаків – Хто зверху 17:45
Коляденко шиє прапор, а Шоптенко збирає автомат – Хто зверху 1:07:35
Белла дізнається, що Едвард – вампір, по-жіночому цікавиться, чи є у них критичні дні. Едвард відповідає: ’Так, раз на десять років’. Зрозуміло, що Белла хоче стати вампіром
От про що цей жарт, він образливий ?
Мабуть про те, що у чоловіків немає місячних, а у слабких жінок - є , ці жахливі критичні дні, він вихваляється що у нього немає і тролить за місячні ? Типу, поганий настрій перед весіллям - у неї критичні дні .
Сексизм типу ’ У тебе що місячні ?’
Ви як вважаєте ?
От про що цей жарт, він образливий ?
Сексизм типу ’ У тебе що місячні ?’
Ви як вважаєте ?
Ответ дляВікторія -b81e
От про що цей жарт, він образливий ?
Сексизм типу ’ У тебе що місячні ?’
Ви як вважаєте ?
От про що цей жарт, він образливий ?
Сексизм типу ’ У тебе що місячні ?’
Ви як вважаєте ?
капець ... вас справді це цікавить ?
Ответ дляСИРЕЛИ
капець ... вас справді це цікавить ?
Уявляєте так