Плакулька• 28 июля в 18:43

Повзання пораненим партизаном або асиметричне

Дитині 7 місяців, вже 3 тижні повзає по-пластунськи, але працює лише права сторона. Лівою ніжкою не відштовхується. Педіатр каже норма, масажисти з соц мереж кажуть проблема. Тиждень роблю вправи з інтернету, але результату нема. Хто стикався з таким, що робили? Чи були в старшому віці в діток проблеми з ходьбою?
So_so• 28 июля в 18:44
Невролог сравнит тонус обеих сторон тела и ответит на Ваш вопрос.
Мусик Пусик• 28 июля в 18:47
Это гипер тонус или гипо тонус. Не ждите, когда встанет и пойдет, идите сейчас к врачу. Массажи назначат, может что-то из препаратов
AnnaOst• 28 июля в 18:50
У моєї дитини минулося за якийсь час, не пам´ятаю правда за який. Почекайте ще тиждень та сходіть до ортопеда може
Манкоголік• 28 июля в 19:43
У меня так дочка позала. Никаких проблем потом не было, все в норме
Белочкой зови• 29 июля в 00:42
Делала курс массажа, после через неделю начал ползать симметрично. От начала по пдастунски на четвереньках начал через 2 месяца