Плакулька• 28 июля в 18:43
Повзання пораненим партизаном або асиметричне
Дитині 7 місяців, вже 3 тижні повзає по-пластунськи, але працює лише права сторона. Лівою ніжкою не відштовхується. Педіатр каже норма, масажисти з соц мереж кажуть проблема. Тиждень роблю вправи з інтернету, але результату нема. Хто стикався з таким, що робили? Чи були в старшому віці в діток проблеми з ходьбою?
Мусик Пусик• 28 июля в 18:47
Это гипер тонус или гипо тонус. Не ждите, когда встанет и пойдет, идите сейчас к врачу. Массажи назначат, может что-то из препаратов
Белочкой зови• 29 июля в 00:42
Делала курс массажа, после через неделю начал ползать симметрично. От начала по пдастунски на четвереньках начал через 2 месяца