Моська-слон• 29 июля 2025
Ответ дляChaterbox
Траванулись?(
Та ні... просто щось не склалося зранку. Покупалася і мені похрєновєло((
Chaterbox• 29 июля 2025
Ответ дляLediBlac
Это мой завтрак, полдник и обед. Ужинать уже чем-то буду.
Ви їсти раз на день?
СирОжино пирОжино• 29 июля 2025
жареная картошка с луком и яйцами плюс огурцы и сладкий холодный чай)
Надежда наш компас• 29 июля 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так картоплі захотілося ♥️
Мама Карло• 29 июля 2025
У мене було два налиснички з м’ясом і грибами. Ще є пляшечка лактонії, але я ще не впевнена, чи питиму її
Мама Карло• 29 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Кабачковий тортик. Ледь діждалася ранку))
Ніколи не робила такого. Смачно? З чим він у вас?
Анонимба• 29 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Як робили?
Силиконочка• 29 июля 2025
Вже зранку жарюка, духота страшна.
Їсти нічого не хочеться, напилася холодного цикорієвого квасу.
ЖующаЯКонфету• 29 июля 2025
Ответ дляМама Карло
Коржі як кабачків оладки. Для крему змішала сметану, вершковй сир, трішечки майонезу, часник, сіль, перець (щоб не кисле було). Корж змащую кремом, на нього трохи засмажки (цибулька+морковка на вершковому маслі), шматочки помідору, трохи тертого сиру і зелень. І так кожен шар)
Кіма кепка
• 29 июля 2025
Ответ дляМенее Более
Свой завтрак покажите
я про то ,Что скудный завтрак да еще и фрукты сладкие, такое себе с этого день начинать
вы фрукты кофе запиваете ?
Кіма кепка
• 29 июля 2025
Ответ дляparele
Сир з грецьким йогуртом, лохина та кава.
и тоже кофе запиваете все ?