No problems• 29 июля 2025

Вчора на мене налетів француз з образами

Вчора вдень ми з моіми родичками в одному з міст Франції іли морозиво і звісно, що між собою розмовляли українською. Ми сиділи на лавці та нікого не чипали. Раптом проходив чолов´яга білий , представився як француз і так потихеньку слово за слово з нами. Десь посеред ррзмови я розумію, що він наїзжає на нас і обурено кричить , що через нас він платить 250 євро за газ, що він підтримував та підтримує кацапню. Я попррсила його відійти від мене або викличу поліцію на що він мене обізвав польською собакою та хохол. До речі це кон**чене намагалося промовити декілька речень кацапською своїм французьким акцентом. Я думаю, що то був все таки француз. Вдень я трималася, а ввечері мене накрило , мені дійсно неприємно від слів цього козл*а. То моє питання чи попадалися вам ось такі прокацапські французи, я знаю, що їх досить багато , але щоб ось так серед дня, як захистити себе у випадку чого і як правильно діяти оскільки він не має жодного морального права мене ображати?
Маю декілька думок• 29 июля 2025
Ответ дляNo problems
Удалено администрацией...
Ну во-первых,придурков везде хватает. Или вы думали если Франция,то все аристократы кругом? Ну а во-вторых,никто и нигде не любит беженцев. Это как бы факт. И если вы выбрали такой вариант,автор,то нужно учиться пропускать мимо ушей таких прохожих
мимАпроходила• 29 июля 2025
Ответ дляNo problems
Не схожий на такого, більш схожий на кацапсього імігранта в минулому
Сказали бы ему, что это из за Чечни он налоги такие платит. И шепотом посоветовали пойти к чеченцам и рассказать, как и где надо жить. Не теряйтесь в следующий раз
Пишу_граммотно!• 29 июля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Удалено администрацией...
Не перекидайте свої комплекси на інших. Він сам до неї підійшов щоб злити негатив, просто якийсь невдаха)
Инстагра_мерша• 29 июля 2025
У мене була схожа ситуація, в Австрії в кітцбуєлі. Але тьотя яка до нас доі..лась, була з Німеччини. Почала кричати про щось типу чого я за вас маю платити, чому Україна не хоче підписати мирну угоду. Пояснила їй, що я в Австрії, і вона нє хєра за мене не платить, бо вона німкеня. Потім, пояснила їй , що готова з нею обговорити ситуацію, коли в її країну зайдуть війська, її дім буде зруйнований, хтось із рідних вбитий.
мимАпроходила• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Погодите, всем рассказывают что Европа-это свобода слова и выбора. В смысле, мигранты не при чем? А кто при чем? Вам бы сильно понравились миллионы бомжей на улицах? Которые не работают, а сидят ждут подачки на хлеб?
И если с мигрантами из той же Африки все понятно, Франция долгое время была колонизатором и сама выбрала этот путь, то какое отношение они имеют к беженцам из Сирии, например? Или Украины?
В том смысле, что когда маньяк подорвет и ваш дом, как норд ост, там и оставайтесь , на развалинах. Вы разницы сильно все равно не заметите
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 июля 2025
Ответ дляМрії у вирії
Очень конструктивно( нет)
Я спросила какой лично вы видите выход? Без всякой хни типа, прилетят инопланетяне
А чего сразу хни? До ноября не так долго осталось 🤪

А вообще вы правы конечно, но на неудобные вопросы заграничные патриоты не отвечают.
Черный Ловелас• 29 июля 2025
Ответ дляAnjavoloschykk
А я без аноніма напишу.Однокласниця живе у Франції 13 років.І так там багато людей за росію.Вона мені не раз і не двічі дзвонила в сльозах,що як їй важко це чути.
Аж прослезился.
Пишу_граммотно!• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Автор, ну а вы сами не понимаете злость этого человека? С чего вдруг на его налоги содержатся тысячи понаехавших, от которых толку ноль? Я сейчас о всех мигрантах. С чего бы им радоваться этому?
Це тільки від кацапів нуль сенсу, а українці це найкраща нація в світі, працьовиті, розумні, добрі.
Шлях до зірок• 29 июля 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Готовы сожрать друг друга и обматюкать и оскорбить в любой момент, хлебом не корми.
Anjavoloschykk• 29 июля 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Аж прослезился.
https://youtu.be/kIAbYbB4Qhc?si=Dulw5SpD6939MlLL
Я не для того написала,щоб когось розчулити.Якщо чесно така ж реакція була,як і у вас.А просто для тих хто пише за автора троль.
мимАпроходила• 29 июля 2025
Ответ дляAnjavoloschykk
Это же кацап. И фильмы их придурковатые
КучМала• 29 июля 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
І? Особисто ви втекли від війни, але вам потрібно щоб вона продовжувалась. І вам байдуже скільки ще буде зруйновано і вбито, бо як це ж мир підписувати.
Приїздіть і воюйте , якщо така принципова
Підмітайло• 29 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Гоооооспаді
Злийте віск, прочитайте молитву, помедетуйте
І тримайте бан за порушення правил розміщення
Вы такая правильная ? Душнина просто
Christ1na• 29 июля 2025
Ответ дляNo problems
Цього року у Хорватії у нас були сусіди француз з сином.
Ми підійшли познайомитись, все було добре поки його син не почав на кацапській з московським акцентом говорити і батько також , але вже з французьким. Ми такі потихеньку і злились
Бабця в мештах• 29 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
А в Америці Ви якою мовою спілкуєтесь? Скільки військового збору сплатили в Україні?

Українці в Україні! Пукаєте ви з-за кордону. Ваша принципова позиція дуже потрібна тут у Покровську, Куп´янську, Мирнограді, Костянтинівці.
Ви зідти пишете?
Підмітайло• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
А почему он так на арабов не злится и не подходит не высказывает им ? Может потому что боится . А то что сейчас происходит в Украине , это всех касается , битва Добра и Зла в прямом эфире , тем более в центре Европы , это нужно совсем быть обмороженным чтобы рашку поддерживать
КучМала• 29 июля 2025
Ответ дляПідмітайло
Чому відразу підтримувати? Просто дивитися на речі ширше і бути об´єктивним.
Пишу_граммотно!• 29 июля 2025
Ответ дляШлях до зірок
То тільки малороси так роблять
Підмітайло• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Не смешите пожалуйста про работающих 90%. Есть официальная статистика, посмотрите хоть.
Но смысл в другом. Никому не нравится, когда его страну превращают в бомжатник.
Не знаю конкретно про этого человека, но в Париже видела ни один раз стычки местных и мигрантов. Очевидно, кто кого задолбал уже.
Так мигранты это сирийцы и африканцы , ко у они нужны ? А украинцы такие же европейцы как и французы которые тем более борется за сыр оду от колонизации , французам эта тема заходит и нормальные их них восхищаются отвагой украинцев
З бісиками• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
+1, война в чужой стране до одного места тому французу, а вот что все дорожает и он платит за газ 250 евро - это больно….это отражается на нем
Не гавкаю- но охраняю• 29 июля 2025
Ответ дляNo problems
Так ось вам про українців правда - 90% їх працює на відміну від Африки. І пробував би він щось подібне сказати африканці або арабці подібне , там би він і рота не відкрив бо знає про наслідки
Французы не различают русский/украинский.
Я говорю по русски и то, французы бывало думали, что я полька. Это значит что и польский с русским они не отличают.
Не понятно, на каком языке вы говорили с французом? Какой у вас уровень французского?
И где вы взяли статистику про 90% работающих украинцев?
Во Франции многие на субсидиарной защите, получают социал и не работают официально.
В Германии работает только каждый 4й украинец.
Шлях до зірок• 29 июля 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
То тільки малороси так роблять
Тогда в верховной раде судя по тому как они друг на друга гонят одни малоросы.
Тоска в носках• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Так подошел бы сирийцам сказал! Тех как раз больше содержат. Но нет, выбрал женщин.
Пишу_граммотно!• 29 июля 2025
Ответ дляШлях до зірок
Ні, там більш адекватні намагаються привести до тями менш адекватних. Таке є у всіх країнах
КучМала• 29 июля 2025
Ответ дляПідмітайло
Какие молодцы, аж восхищаются тем, что другие гибнут. А сами всегда предпочитали сдаться и пересидеть трудные времена, зато живыми остаться
Шлях до зірок• 29 июля 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
И у них это не получается...Да малоросы дауны правят страной.
З бісиками• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Вы в розовых очках? Съездите во Францию и пройдитесь по улицам. Увидите итоги миграционной политики. Чем по вашему занимаются мигранты?
И при чем тут ЕС? Далеко не во всех странах союза такая ситуация.
Она не поймет, у нее муж негр) так что для некоторых черная Франция не есть шоком(
КучМала• 29 июля 2025
Ответ дляЗаикальница
Запропонуйте йому вступити в інтернаціональні батальйони путлера.
За такою логікою і автор повинна вступити разом з вами до лав ВСУ, але ж чогось не хочете, воюєте у інтернетах в окопах диванів.
Домовенок Кузя• 29 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Кожен має право робити те що йому хочеться.
Это правило во все стороны работает. Если вы не знали
Лівий Локіть• 29 июля 2025
Ответ дляМрії у вирії
Не хочу. Так я и не поддерживаю весь этот бред и считаю, что надо было оставить Януковича, я этого и не скрываю. А вы прикрываетесь лжепатриотизмом из другой страны.