успокойте_Меня• 29 июля 2025

Який вітамінний комплекс для жінок після 40 вам реально підійшов?

Рекомендують Orthomol Femin, Vitrum, Solgar Female Multiple. Не знаю, що вибирати.
Подвійна веселка• 29 июля 2025
Ніякий комплекс. Треба брати моно вітаміни за потреби, профілактична чи терапевтична доза. В комплексах дуже мале дозування.
А я женатая• 29 июля 2025
Animal Pack пила через день по пакетику.
Але там великі дозування
ТАЗератти• 29 июля 2025
Плюнула на все эти комплексы с айхерба, эффекта видимого нет.
Ем цветочную пыльцу, кедровые орехи и льняное семя.
Викасикрет• 29 июля 2025
Так само лікар колись казала, що в цих вітамінних комплексах дуже мала доза всього.
Покритт дефіцит вони не в силах.
Радила купувати вітаміни для вагітних, бо там вони справді є, або моно ( конкретно те, чого не вистачає)
So_so• 29 июля 2025
Квадевит Кардио мне выписал невролог, там профилактические дозы, небольшие, именно поэтому назначил.
Выпила половину упаковки, теперь хочу понять, что из состава на меня так хорошо влияет, стало больше сил и кожа на лице прямо ощутимо лучше, не такая сухая.
ГендиреХтор• 29 июля 2025
Ничего полет отличный, кушайте полноценно
Парасюха• 29 июля 2025
Мне под 50 предменопауза, пью Менопейс курсами. Отличный комплекс , чувствую себя лучше.
ПАЦАНКА О• 29 июля 2025
можете ржать, но я пью мумие как источник микроэлементов
Любительница• 29 июля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Зате в хороших комплексах багато складових, які ви ніколи не станете перевіряти чи приймати окремо, особливо мінералів стосується, тому раз на рік пропити для профілактики не завадить
Указка• 29 июля 2025
підійшов для чого?
Гитта Ягг• 29 июля 2025
Pregnacare plus omega-3. Прям отличные витамины, и я думаю не беременным тоже можно и полезно.
Тушьмушьнюшь• 30 июля 2025
На додаток до всього, там не просто мікродозування, а ще й елементи, які заважають один одному засвоюватися як треба, бо більшість приймати одночасно не можна.

Тому найкраще відсетижувати дефіцити і курсами пити потрібне.
Магній, вітаміни групи В можна пити і без обстежень.