Дикая Роза• 1 час назад
ЗЕД менеджмент - яке направлення краще?
Шукаю роботу по зед менеджменту помічником. На що оріентуватись обираючі роботодавця і сферу?
Яка сфера краще (їжа, зерно/ м´ясо, одяг, товари шир.вжитку, гігіенич засоби)
І чому?
Поділиться досвідом.
Дякую )
І чому?
Поділиться досвідом.
Дякую )
барабанщица• 1 час назад
Ответ дляАшотакоя
А що таке ЗЕД менеджмент ?
Зовнішньоекономічна діяльність
Ашотакоя• 1 час назад
Ответ длябарабанщица
Зовнішньоекономічна діяльність
Я знаю , що таке ЗЕД , працюю в цій сфері, не розумію , що таке ЗЕД менеджмент
Дикая Роза
• 1 час назад
Ответ дляАшотакоя
А що таке ЗЕД менеджмент ?
Внешне-єконом деятельность - логистика товаров, сырье, єкспорт и импорт.
Дикая Роза
• 1 час назад
Ответ дляАшотакоя
Организация и документальное сопровождение поставок
Хомо_сапиенс• 1 час назад
не зерно 100% , что-то по-спокойнее, убьете здоровье и нервы, оборудование какое-то лучше, готовая продукция, не сырье в общем
Редиска Я• 50 минут назад
Ответ дляЛепешечка
Там места для своих
Я з вулиці попала, зарплати вищі, але робота нервова
Телепузик• 2 минуты назад
Немає гарної чи поганої сфери. Всюди є свої особливості. Але загальний процес - однаковий. Щоб буди гарним спецом треба вміти та знати особливості відправки авіа/ жд/ морем/авто. Знати особливості для DGR, скоропорта, заморозки, мілітарі, живих тварин, наливні/насипні вантажі, вантаж 200. Плюс знати шляхи оптимізації витрат.
Ну і в великих компаніях закупівлі / доставка/ розмитнення - то як правило три різні менеджера.
Але ви шукаєте роботу помічника. Тому скоріше за все будете набирати інвойси, робити таблиці, поповнювати базу, збирати пакет доків для брокера. Тому взагалі сфера не має значення. Рутина без перспектив