Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 июля 2025
Вы бы стали покупать в класс парты?
Дали новый класс, а там парты с кусками облезлого лака.Учитель сказала перекрасить , но у нас как всегда умные и богатые родители задумали покупать новые крышки для парт и монтировать.А , сначала хотели вообще новые парты завозить. У меня нет такого желания но все за. И теперь хочешь не хочешь .... Вот так сами и разводят беспредел. Ведь директор должен это делать.Школе ж деньги выделяют.
Хачапууури• 29 июля 2025
Мы, случайно, не из одного класса?
Я понимаю, есть пути ходить, просить, жаловаться. Но активных нет, время идёт. Неудобно будет нашим детям. А руководству все равно.
Куратор дебошей• 29 июля 2025
Да, моему ж ребенку там учиться. Хотя я тоже за ремонт. Школе деньги то выделяют но у нас такой ремонт проводился бы за едемес взносы родителей в фонд. Иначе бы все стояло разломано. Думаю выделенных денег все же не хватает.
Хачапууури• 29 июля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Школа частная или государственная?
Государственная, конечно
Мушля з Криму• 29 июля 2025
По суті так, ви маєте рацію,що це має робити директор. По факту на жаль іноді це лягає на плечі (читай гаманець) батьків.
Яка ціна питання?
Мушля з Криму• 29 июля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Школа частная или государственная?
А самі як думаєте? В приватній школі такого апріорі бути не може
Муркошечка• 29 июля 2025
Стільниці для парт обійдуться недорого. Замовте на Віярі порізку, кромкування.
Мушля з Криму• 29 июля 2025
Авторе, в якому ви місті? Це перший клас? Справа в тому, що вже багато років департамент закуповує пластикові парти для першачків по програмі НУШ. Це окреме фінансування. Невже вашій школі не дають?
дожену і ощасливлю• 29 июля 2025
Знаю ситуацію де у новий і відремонтований класс( у минулому). Позаносили старі парти І розповідали що треба все оновити і купити ті нові парти і все інше. цікаво скільки до цього було таких самих випадків. Звичайна школа.
Я матуся, мені можно• 29 июля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Наверное 5
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 29 июля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Школа частная или государственная?
Гос конечно
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 29 июля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Старшая школа
АфродитаПетровна• 29 июля 2025
Коли ціна питання 200 грн і ви там будете 5 років, то подумайте. Але якщо можна пофарбувати, то краще фарба. Що за лаки на партах?
Мусик Пусик• 29 июля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Ще й як виділяють. Просто директор не хоче працювати. У нас в школі поміняли директора. Нова директорка все якісь гранти пише. У нас ремонт за рахунок європейських і українських благодійних організацій. Попередня директорка майже 20років басейн ремонтувала. А нова, за рік зробила.
Мушля з Криму• 29 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Старшая школа
Тоді, на жаль дійсно парти мало де закуповують. Я зараз пригадую, що коли син був в школі, а це було доволі давно, десь у 2010 ми теж купували ростові парти. В першому класі парти були гарні, але то в окремій частині школи де тільки перші класи і там ще була ігрова кімната та спальня. А потім на 2-3-4 клас ми купляли парти. Але на той час це було недорого. В нас клас був маленький десь 25 дітей і взагалі заперечень не було. Що правда в нас була дуже гарна вчителька і всі за неї трималися.
АфродитаПетровна• 29 июля 2025
Гранти дають не школі, а ГО, яке може допомогти школі. У деяких школах є ГО від батьк.комітету, що має рахунок. На сайті облдерж є інфо про гранти. Але не усі школи й батьки можуть. Директор не може бути засновником ГО
Мушля з Криму• 29 июля 2025
Ответ дляМусик Пусик
Це правда. Донька зараз в ліцеї, директор «ні риба, ні мʼясо», а от завуч та ще декілька вчителів дуже активні. Постійно в якихось програмах, конкурсах, грантах тощо. І як результат - новий стадіон, спортзал,столова, всі санвузли, 2 нових компʼютерних класа тощо. Це не одразу, десь за останні 5-6 років, але воно потрохи йде. Класи на жаль ремонтуються коштами батьків
Усатая фея• 29 июля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Финансирование на НУШ продолжается, но в условиях военного положения приоритеты могут смещаться в пользу регионов с наибольшей потребностью (например, пострадавших от обстрелов или имеющих переселенцев).
Мушля з Криму• 29 июля 2025
Ответ дляУсатая фея
Так, зараз взагалі з цим складно в деяких регіонах. Нам пощастило, що школа стала ліцеєм з початковою школою, то хоч якесь фінансування зберігається. На початку літа бачила як встановлювали сонячні панелі на даху
Усатая фея• 29 июля 2025
Ответ дляМушля з Криму
У нас теж схожа сітуіація була. Школа 1993 року і старий директор зі школи зробив лялю, але навколишне... стадион... був жах. Назміну померлого директора прийшла завучка цієї школи і вона така прям хозяйка...стадіон, туалети стали взірцем.
Куратор дебошей• 29 июля 2025
Ответ дляМусик Пусик
У нас відмінна директор. Майже перебудувала школу і укриття щоб всі влізли і не було других змін. Є куди гроші витрачати. Тому такі речі як парти я би замінила. Тим більше що це бажання батьків купити нові стільниці. А не вимога школи.
Куратор дебошей• 29 июля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Так де правда? Особливо останнє речення. Так було завжди. Навіть коли я була в 5 класі. Нам дали вбитий клас щоб ми його поремонтували. Але ніхто нічого не робив бо в той час багато було бідні. Заміна парт це бажання батьків!! Автор це написала.