Цигарний шланг• 29 июля в 15:21
Яремче з дитиною
Ніколи раніше не були в Карпатах. Їдемо з дитиною 10 років в Яремче. Будемо без авто. Порадьте цікаві місця для відвідування. Що там варто побачити? Чим цікавим можна займатись?
Барвіночка• 29 июля в 15:25
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви вже бачили погоду?
Я в шоці
Нормальна погода, як для гір
Леди_в_ночи• 29 июля в 15:27
Ответ дляБарвіночка
Нормальна погода, як для гір
Та прекрасна, але на відпочинок хотілось би без дощів
Барвіночка• 29 июля в 15:28
Ответ дляЛеди_в_ночи
В горах без дощів не буває.
курасаны• 29 июля в 15:28
там на месте разберетесь что посмотреть, там и экскурсии и шо хочешь, были б деньги
Намазюкана нішою• 29 июля в 15:34
Ответ дляЛеди_в_ночи
езжайте к нам в Днепр. вот у нас без дождей и +35
а в Карпатах идеальная погода летом))
Леди_в_ночи• 29 июля в 15:36
Ответ дляБарвіночка
В горах без дощів не буває.
Так, ви праві, в Карпатах була лише взимку
Барвіночка• 29 июля в 15:42
Ответ дляЛеди_в_ночи
Гори гарні в будь яку погоду, головне зручний одяг і гарний настрій
Джавеліна• 29 июля в 15:43
Можу порекомендувати поїздку на джипі в гори. Ми були на Маковиці. Незабутні емоції (дуже страшно було їхати по тому камінню). Там же сироварня з дегустацією.
Ну і звісно прогулянка на скелю Довбуша.
Цигарний шланг
• 29 июля в 16:12
Ответ дляДжавеліна
Це ви самі організовували собі поїздку чи приєднувались до екскурсії по місцю?
Цигарний шланг
• 29 июля в 16:12
Ответ дляБеллаДонна
Не доїзжаючі до Буковеля перевернутий будинок, діно парк
Якщо без власного транспорту, як туди потрапити? Таксі чи туди їздять екскурсії з Яремче?
Чеширская кошечка• 29 июля в 16:43
На экскурсию в Буковель на подьемник, и на перевал заехать
Водопады, горы
Гора слон в Яремче
Водопады, горы
Гора слон в Яремче
УраганнаЯ• 29 июля в 17:49
Ответ дляДжавеліна
Не дочекаюся, коли вже заборонять джипінг. Ви розумієте, що це нищить гори? Незабутні емоції можна отримати іншим чином.