Не служанка• 29 июля в 15:33

Які аналізи здати дитині якщо немає апетиту і вибірковість в їжі.

Знаю що залізо феритин наче. Це два аналізи чи є якісь пакет аналізів? Вітамін В12 і Д наче теж впливає. Як замовити так і казати чи є якісь групи таких аналізів?
Сонечко• 29 июля в 15:52
Автор, в мене така самісінька дитина, тільки хлопець. Все, що ви написали-як про мого, навіть перелік продуктів той самий.
Ми виявили високий цукор і низький феритин. Щойно від ендокринолога. Вона нічого поганого не сказала-така природна конституція дитини. Ми з чоловіком середні, не тощі, але в дитинстві були худорляві.
Призначила сироп Агвантар для підвищення апетиту.
курасаны• 29 июля в 15:53
Ответ дляСонечко
так у вас анемия установлена...
у автора нет диагноза
Пишна молодиця• 29 июля в 15:54
Ответ дляНе служанка
Як? До психіатра відвела, та типу вам до гастроентеролога я харчування не лікую. Син в мене наприклад нормально їсть. Пробує все нове. Має різноманітне харчування. В них різниця менше двох років. Тож якось по різному я їх не могла годувати.
Як би вам пояснити. О ви , наприклад не любите варену цибулю. А чоловік каже - вона потрібна! Вона корисна! Без неї ти неодмінно будеш хвора
Один день, тиждень, місяць, рік
І вже кожен раз коли ви сідаєте за стіл у вас внутрішній спротив.
Плюс ось це тягання по лікарям плюс до тривожності
Чи немає у вагох доньки зараз проблем з тривожність і самооцінкою?
Джонсонюк• 29 июля в 15:54
Ответ дляНе служанка
Психіатр нічого і не шукала. Гастро УЗД норма. Зак капро сеча норма. На залізо дефіцит чи щось таке не перевіряла. Одразу сказала це до психіатра. А психіатр каже що до гастро.
Сходіть ще до одного психіатра і гастроентеролога. У моєї дочки теж був дефіцит маси тіла, то гастроентеролог приписувала щось, для стимуляції апетиту. З психіатрами було подібне. Державний психіатр сказав, що нічого не треба, а психіатр з приватної клініки приписала ліки, які допомогли, зняли тривожність.
Xвостокрутелка• 29 июля в 15:55
Мой постарше, ест практически все, ИМТ 15,3. Врач назначил ТТГ, ферритин, витамин Д, фолиевая кислота, общий белок, альбумин, оценка насыщения трансферрином железа
курасаны• 29 июля в 15:56
Ответ дляНе служанка
Мене бентежить що в списку того що вона їсть немає білку. Переважно вуглеводи і все. Для здоров´я це ж погано.
сдайте вит Д, В и ферритин
и от туда будете плясать..
но, к психологу сходите
Сонечко• 29 июля в 15:56
Ответ длякурасаны
так у вас анемия установлена...
у автора нет диагноза
То ж я і раджу Автору, які аналізи здати.
Автор, ще даю такі суміші для малоїжок раз-два в день. Спробуйте.
Застряла• 29 июля в 15:56
А как у Вас отношение к еде? У моей подруги малый тоже не хотел есть, анализы в норме. А потом его повели к психологу и паралельно выяснилось, что подруга постоянно на диетах и в семье постоянные разговоры, что есть много плохо, что толстый не красиво и т.д. И у ребенка выработалась установка, что еда это плохо, раз мама постоянно так говорит
Най хоч раз• 29 июля в 15:57
Напишіть стать, зріст і вагу. В молоці є білок
Марафетчица• 29 июля в 15:58
Ответ дляМорожена_курка
это же ребенок,обмен веществ такой. аппетит с возрастом придет
Це не норма. Серце це м`яз. Це значить що серце може зупинитись, бо у нього не вистачить сил качати кров.
Пишна молодиця• 29 июля в 16:01
Ответ дляМарафетчица
Серйозно? Можна посилання на дослідження?
автор Не служанка • 29 июля в 16:05
Ответ дляМорожена_курка
так уже взрослая почти. а модные блюда тоже не ест, с одноклассниками например? роллы, пицца, суши, шаурма, бургеры, паста? в теме Вы описали скучные блюда по типу курицы и белка, а готовые сложные блюда она вообще в принципе не ест?
Ні. Суші роли піца і та не їсть в Макдональдс тільки фрі. Паста це мають бути просто спагетті або маленькі ріжки інші форми ні без соусів і добавок. ТеГазовані напої не п´є. Складні страви не їсть. Борщ взагалі ні. Суп малою їла, зараз давно ні.
автор Не служанка • 29 июля в 16:06
Ответ дляМорожена_курка
не ест, потому что ей невкусно, или потому, что она боится стать толстой?
Ага з 3 років боїться стати товстою, це ж не сталося зараз в підлітковому віці. Так було завжди, просто малою виходило обманути.
курасаны• 29 июля в 16:06
Ответ дляМарафетчица
Вы что..с дуба рухнули?
Да.. сердце - это мышца...
но сокращается оно благодаря импульсам..а не наличию белка в организме
автор Не служанка • 29 июля в 16:07
Ответ дляЗамулена ріка
Це норма! Перевірте по калькулятору.
В мене дочка їсть так само. Ще займається танцями. Здорова. Струнка, м´язи є.
Зріст 124, вага 22,6 кг.
Ні не норма. Пише недостатньо ваги лікарі теж так само кажуть, бо виглядає так. Одразу питають вагу бо візуально видно.
автор Не служанка • 29 июля в 16:07
Ответ дляЗастряла
ИМТ для ребенка? Потому что для детей там другая формула, чем для взрослых. Какой рост и вес и возраст?
40кг 165см 13років. Виглядає як скелет. Не їсть.
автор Не служанка • 29 июля в 16:07
Ответ дляМорожена_курка
в молочке белок есть. сыр тоже не ест, творог?
Ні. Сир не їсть, творог теж. Максимум какао
курасаны• 29 июля в 16:09
найдите подросткового психолога..
я думаю.. именно психолог решит эту проблему
Пишна молодиця• 29 июля в 16:12
Ответ дляНе служанка
Автор, я вище писала у моєї 13.9
Але я прямо так як ви не переживаю Як ви.
Але спробую дати пораду. На моїй дитині спрацювало може і на вашій спрацює.
Ми дивимось якесь кулінарне шоу або читаємо рецепт в інтернеті і я пропоную доньці приготувати таку страву.
Можна наприклад ті ж макарони приготувати якось цікаво, погратись з варіаціями між картоплею фрі і картоплею по селянські.
Можливо кулінарія зацікавить її
автор Не служанка • 29 июля в 16:12
Ответ дляСонечко
4.9 це не підвищений цукор, це норма. Так що то вас лякають.
Моя і ліки не п´є. Тільки якщо на смак ок це про сиропи. Таблетки не ковтає. Температуру збиваємо дитячим сиропом з полуничним смаком (((
Пишна молодиця• 29 июля в 16:12
Ответ дляНе служанка
Ахаз.
Моя зіронька 37 кг і 163
Сонечко• 29 июля в 16:13
Ответ дляНе служанка
Це останній 4,9, бо вже сидить на дієті. Було і 6,2. А глікований 5,7.
автор Не служанка • 29 июля в 16:14
Ответ дляПишна молодиця
Один день, тиждень, місяць, рік
Я сама не все їм. Але це не норма за день випити стакан какао, і ввечері одну штуку картоплину варену і огірок і все. Я ж не змушую їсти що не подобається. Але те що згодна їсти малі порції, вона в три роки більше їла.
автор Не служанка • 29 июля в 16:14
Ответ длякурасаны
сдайте вит Д, В и ферритин
и от туда будете плясать..
но, к психологу сходите
В психолога теж були рік водила нічого
Сонечко• 29 июля в 16:15
Ответ дляНе служанка
Вам аналогічний зять не потрібен?
автор Не служанка • 29 июля в 16:15
Ответ дляСонечко
Педіатр пропонувала. Оце б мені десь попросити ложку спробувати, щоб марно не купувати, а то якщо на смак не зайде то зря куплю. Ліки вона теж не п´є (
Морожена_курка• 29 июля в 16:16
Ответ дляНе служанка
так надо было с 3 лет прорабатывать, что не страшно быть толстой, что она не толстая. теперь только психологические проблемы решать, это ж чистейшее рпп
автор Не служанка • 29 июля в 16:17
Ответ дляЗастряла
Я люблю по есть. На диетах никогда в жинне сидела и не собираюсь. Тоже не все ем, и никого не заставляю. Готовлю что едят и просят.
Морожена_курка• 29 июля в 16:17
Ответ дляНе служанка
В психолога теж були рік водила нічого
а что значит ничего? какой диагноз от психолога, чем они год занимались, что он вообще говорит?
автор Не служанка • 29 июля в 16:17
Ответ длякурасаны
найдите подросткового психолога..
Були рік ходили нічого