Не служанка• 29 июля 2025
Які аналізи здати дитині якщо немає апетиту і вибірковість в їжі.
Знаю що залізо феритин наче. Це два аналізи чи є якісь пакет аналізів? Вітамін В12 і Д наче теж впливає. Як замовити так і казати чи є якісь групи таких аналізів?
курасаны• 29 июля 2025
Посоветуйтесь с педиатром.
Я и анализы своей дочери сдавала и проводила тест на РПП- все в норме.Сказали оставить ребенка в покое и принять это как ее особенность
Не служанка
• 29 июля 2025
Ответ длякурасаны
Посоветуйтесь с педиатром.
Педіатр відправила до гастроентеролога, той одразу до психіатра, психіатр до гастро. Гастро провели УЗД, Зак, капро, сеча. Все. Все норма. На залізо і тп ні. що за тест на рпп?
Особливість це не їсти взагалі? Білок м´ясо курка риба яйця нічого. Раціон практично це гречка з молоком, макарони ( спагетті і маленькі ріжки інші форми ні без соусів і добавок) овочі огірки, фрукти не їсть можна вмовити іноді банан. Полуниці тільки якщо вони ідеальні на вигляд. Кавун один кусок. Картопля смажена, фрі, пюре. Дуже рідко котлети. Все. Вага мала , недобір ваги. Вигляд дуже худа, дистрофія. Нічого нового не пробує ні за гроші ні за телефон(((
Не служанка
• 29 июля 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Вес у ребёнка нормальный?
Нет . Імт 14.7
Не служанка
• 29 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
вы хотите шоб аж щеки свисали?
дети и не должны много есть
Я хочу хоча б нижню межу ваги.
ЯсноВидящая• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
это ж хорошо когда стройная,
а то некоторые идут, а ляжка об ляжку трется
Не служанка
• 29 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
это ж хорошо когда стройная,
Не струнка а худорлява як скелет. Імт 14.7 що тут гарного? Ні одяг купити. І нічого не їсть.
Морожена_курка• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
это же ребенок,обмен веществ такой. аппетит с возрастом придет
ЯсноВидящая• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
Я хочу хоча б нижню межу ваги.
у меня дети худые . И я считаю это нормально, потому что я в детстве была очень худой, и легко могла и на мостик стать, и на дерево залезть
Парова машина• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
Мій щось подібне до вашої....але все ж трохи більше ...супи їсть через не хочу а так теж ні овочі ні фрукти..ягоди ще може... Але виглядає не прям тощим і активний.. вага норм... Якщо дуже переживаєте то може педіатр щось порадить
Не служанка
• 29 июля 2025
Ответ дляМорожена_курка
Ні, з 3х років , зараз 13 все гірше. Порції малесенькі.
Не служанка
• 29 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
В мене дитина має недобір ваги. Скелет це не гарно. Нічого не їсть.
Пишна молодиця• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
А ви з психологом говорили?
Може ви своїми діями призвели до розладу харчової поведінки?
курасаны• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
Что касается ’пробовать новое’: не поверите, моей старшей 32 года и она не пробует новую еду с детства.. У нее свой стандартный набор блюд, которые она ест.
ну..у меня почти такая же ситуация с младшей
кроме фруктов.
их она ест.
РПП тест- это к психологу.
я даю то , что она ест..
кроме фруктов.
их она ест.
РПП тест- это к психологу.
я даю то , что она ест..
Не служанка
• 29 июля 2025
Ответ дляПарова машина
Педіатр незнає що з нею робити. Бо вона в неї що не запитує вона все не їсть. Якби вага була хоча в нижній межі норми. А тут ну яке здоров´я якщо одна картопля макарони та огірки. Ламкі нігті і волосся. Рост не маленький через це одяг купити не можливо. Банк спить, лежить. І швидко втомлюється. Ніякі вмовляння не діють, ні покарання, ні позитивна мотивація.
Джонсонюк• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
Я хочу хоча б нижню межу ваги.
Психіатр і гастроентеролог щось знайшли?
Пишна молодиця• 29 июля 2025
Капець. Я порахувала імт своєї дитини 13.9
Здорова красива дівчина
Морожена_курка• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
так уже взрослая почти. а модные блюда тоже не ест, с одноклассниками например? роллы, пицца, суши, шаурма, бургеры, паста? в теме Вы описали скучные блюда по типу курицы и белка, а готовые сложные блюда она вообще в принципе не ест?
Не служанка
• 29 июля 2025
Ответ дляПишна молодиця
А ви з психологом говорили?
Як? До психіатра відвела, та типу вам до гастроентеролога я харчування не лікую. Син в мене наприклад нормально їсть. Пробує все нове. Має різноманітне харчування. В них різниця менше двох років. Тож якось по різному я їх не могла годувати.
Морожена_курка• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
не ест, потому что ей невкусно, или потому, что она боится стать толстой?
курасаны• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
та не психиатр..а психолог
Замулена ріка• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
Нет . Імт 14.7
Це норма! Перевірте по калькулятору.
В мене дочка їсть так само. Ще займається танцями. Здорова. Струнка, м´язи є.
Зріст 124, вага 22,6 кг.
Пишна молодиця• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
Ні, вам до психолога
Не служанка
• 29 июля 2025
Ответ длякурасаны
кроме фруктов.
их она ест.
РПП тест- это к психологу.
я даю то , что она ест..
кроме фруктов.
их она ест.
РПП тест- это к психологу.
я даю то , что она ест..
Мене бентежить що в списку того що вона їсть немає білку. Переважно вуглеводи і все. Для здоров´я це ж погано.
Застряла• 29 июля 2025
ИМТ для ребенка? Потому что для детей там другая формула, чем для взрослых. Какой рост и вес и возраст?
Морожена_курка• 29 июля 2025
Ответ дляНе служанка
в молочке белок есть. сыр тоже не ест, творог?
Бавовнятко• 29 июля 2025
А сколько ребенку? Мое мнение это особенность с рождения плохо есть. У меня 2 реб. Один ест все избирательно хотя уже подросток и 170 рост. В лагере где все включено но только фри и макароны. Нагетси. Его друг так же. Стройный но не худющий. Дома ест норм свою привычную еду (на пальцах одной руки перечисляется)
Младший с рождения ест все, забирает из тарелки с 6 мес. Пробует новое. Просто разные дети. Старшему в 8 лет давала одно время омегу фирмы Карлсон. Она помогла чем то. Он с порога из школы просил есть какое то время. Аппетит улучшился.
Я сама так ела как старший до 14 лет +-
Не служанка
• 29 июля 2025
Ответ дляДжонсонюк
Психіатр нічого і не шукала. Гастро УЗД норма. Зак капро сеча норма. На залізо дефіцит чи щось таке не перевіряла. Одразу сказала це до психіатра. А психіатр каже що до гастро.