220В• 29 июля в 20:17

Періодично пише колега зі старої роботи

Я вже 1,5 року як звільнилась з попередньої роботи та переїхала до іншого міста. За кілька місяців до мого звільнення до нас прийшов новий менеджер (хлопець, трохи старший за мене) я йому суть по людський допомагала влитись в колектив, ми трохи подружились. Він до тепер мені періодично пише в телеграм, кілька разів на місяць так точно. Просто пише про життя, розповідає, що нового на роботі. Запитує, коли я приїду, щоб сходили кави попити. З всіма іншими з попередньої роботи вже давно не спілкуюсь, навіть з тими, з ким постійно ходили разом, проводили час на вихідних. На вашу думку, це нормально, що він мені до тепер пише?
Наталка -русалка• 29 июля в 20:18
Немає кого трахнути от і пише
Мона_Лиса• 29 июля в 20:18
Для мене нормально.
годовасик• 29 июля в 20:18
Все остальные шлют нах
Бабульція• 29 июля в 20:19
Що може бути ненормального в звичайному спілкуванні?Воно вас обтяжує?
автор 220В • 29 июля в 20:19
Ответ дляНаталка -русалка
Немає кого трахнути от і пише
Ну в нього є дівчина, вони навіть разом живуть
автор 220В • 29 июля в 20:20
Ответ дляБабульція
Не обтяжує. Просто з часом люди перестають спілкуватись, так як більше нічого не пов´язує
Наталка -русалка• 29 июля в 20:20
Ответ для220В
Тоді хоче їй зради і шукає із ким,або просто вам пише із позиції самоствердження
автор 220В • 29 июля в 20:21
Ответ дляНаталка -русалка
Що Ви маєте на увазі під ’самоствердженням’?)
Бабульція• 29 июля в 20:22
Ответ для220В
Хочете перестати спілкуватись,не відповідайте йому.
Наталка -русалка• 29 июля в 20:22
Ответ для220В
Спілкується із іншими жінками та запрошує їх на каву , зазвичай так зайняті чоловіки не роблять
автор 220В • 29 июля в 20:23
Ответ дляНаталка -русалка
Це правда. Але він це позиціонує, як просто по дружньому сходити
Вчителька з мікрорайону• 29 июля в 20:26
Ответ для220В
З чого ви взяли?
В мене з каждої роботи залишалися друзі.
У мене є компанія, ми всі здружилися на одній роботі. Я там вже 15 років не працюю. Всі інши - теж давно працюють на інших роботах. Але пару разів на рік ми збираємось десь посидіти, поспілкуватися.
12 галюцинаций• 29 июля в 20:26
Ответ для220В
Тогда это странно. Он влюблен в вас и изменщик, послать его надо
12 галюцинаций• 29 июля в 20:28
Ответ для220В
Мужчины по-дружески не пишут и не зовут на кофе почти никогда
Не будь КакСвета• 29 июля в 20:29
Ответ для12 галюцинаций
Просто нравится и хочет тр..ть.
Наталка -русалка• 29 июля в 20:30
Ответ для220В
Скажіть ,щоб знайшов друга у своєму місті
sur_sur• 29 июля в 20:38
Ответ для220В
А куди то ви маєте приїхати?
автор 220В • 29 июля в 20:56
Ответ дляsur_sur
А куди то ви маєте приїхати?
В місто, де раніше жила
автор 220В • 29 июля в 20:56
Ответ для12 галюцинаций
Не думаю
Та легко!• 29 июля в 21:26
Ответ для220В
Вам это надо?