Маю рацію• 29 июля 2025

Аскариды по крови, врач назначил вормил

Врач назначил вормил на 6 дней это норм ? Только кровь показывает аскариды, кал даже не говорил сдавать, плюс печень восполнена,это норм такое назначение?
Неваляшкина• 29 июля 2025
Ну раз вам норм здавати такі аналізи то йому норм робити такі призначення
КарамбОлька• 29 июля 2025
Там ціла схема дослідження і лікування, але паразити спочатку в крові, а потім у калі
Аналіз крові не виявляє їх у крові, якщо що
автор Маю рацію • 29 июля 2025
Ответ дляКарамбОлька
Просто я и решила уточнить, это нормально ? Или нет
автор Маю рацію • 29 июля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Я и решила уточнить, просто это гастроэнтеролог назначил, и назначать кровь на аскариды, без кала, и плюс такую конскую дозу вормила назначать
автор Маю рацію • 29 июля 2025
Ответ дляКарамбОлька
Но почему тогда они повышены ? Прям конкретно
Всех анонимов аноним• 29 июля 2025
Если живёт самец, то кал и не покажет.

У подруги дочка кашляла полгода. Анализы не подтвердили аскаридоз, но врач настаивал что это они. Поскольку антибиотики и антигистаминные не помогали, то начали лечение аскоридоза и оно дало результат, кашель исчез
Пешеходик• 29 июля 2025
А какой анализ именно сдавали?
автор Маю рацію • 29 июля 2025
Ответ дляПешеходик
А какой анализ именно сдавали?
Аскаріда (Ascaris lumbricoides), антитіла IgG
КарамбОлька• 29 июля 2025
Зазвичай живе не один паразит. Вони ще личинками розносяться кров´ю, потім в легені, викашлюються і ковтаються. Личинки можуть давати реакцію, а може минулий контакт, якщо колись були.
Який у вас результат?
автор Маю рацію • 29 июля 2025
Ответ дляКарамбОлька
Який у вас результат?
Аскаріда (Ascaris lumbricoides), антитіла IgG 1.33
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 июля 2025
это не конская доза) мой ребенок пил 14 дней вормил ( от других гельминтов) все нормально.
6 дней для взрослого это ни о чем, а аскаридоз только по антителам и можно найти. пейте , ничего не будет с вами, печень не нагружайте только, посидите на диете, она восстанавливается.
автор Маю рацію • 29 июля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Спасибо, успокоили меня 😮‍💨 та в том то и дело, шо и печеночные повышены немного, а я пока ещё и не пила его
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 июля 2025
Ответ дляМаю рацію
ну так потому и повышенные у вас печеночные, что аскаридоз - печень страдает все это г-нище выводить
пейте вормил, не думайте даже . 6 дней это не много)
только пейте много воды еще и ешьте овощи ( клетчатку) , чтобы в туалет ходить часто и вычищалось это все. энтеросгель еще можно
главное чтобы во время приема вормила запоров не было
Пешеходик• 29 июля 2025
Ответ дляМаю рацію
Антитела G означают,что аскариды были,думаю,что имеют значение титры,может быть наблюдение в динамике.
Уравнобешенная• 29 июля 2025
В мене по крові визначили антитіла до токсокарів. Вони взагалі в кишківнику не живуть, в калі їх ніяк не знайти. Причина дослідження - безпричинна кропивниця і набряк Квінке. Тобто я могла просто сидіти на роботі, і раптово починало напухати повіко, що над оком як вареник висіло. Хвилин через 20 стухало. І так то око, то губа. 2 рази на тиждень стабільно. Відразу декілька лікарів сказали, що то від гельмінтів. Якраз кров на антитіла показало підвищені антитіла до токсокар, і мені призначила алерголог Зентел на 6 днів. Набряки пропали рівно на місяць. Потім знову по новому колу .... І тоді інфекціоніст сказав, що тиждень для токсокар- то ні про що. І я знову приймала Зентел майже 28 днів, як по протоколу. Вже в кінці печінкові проби почали завищуватися, і може 1-2 дні не долікувалась. Але з тих пір набряки взагалі пройшли і антитіла встали в норму. Тому якщо по протоколу треба пити 6 днів - то так і робіть, бо толку не буде, якщо почнете самолікуванням займатися, і менше приймати ніж треба. Єдине що, якщо вже зараз є проблеми з печінкою - грамотний спеціаліст спочатку скаже поприймати препарати для печінки, щоб її трошки підлікувати перед Вормілом, а також сорбенти, а тоді вже Ворміл, і потім знову для печінки. Це логічно
КарамбОлька• 29 июля 2025
Ответ дляМаю рацію
Високі. Біотин не приймаєте? ШКТ здоровий?
автор Маю рацію • 29 июля 2025
Ответ дляКарамбОлька
Биотин не принимаю, але з шкт є проблеми
КарамбОлька• 29 июля 2025
Ответ дляМаю рацію
Обов´язково лікувати і курс підтримки печінки. Сорбенти обов´язково два тижні після вормілу. Харчування без солодкого. Є готові чаї для печінки (в аптеках).