Ненька наша• 29 июля в 23:38

Пляма на нозі.

Хто знає, що це може бути? З´явилось після пляжу.Була у резинових тапочках. Не болить, не гаряче, не зудить. Просто червоне. На вечір яскравіше. До лікаря через тиждень.
Привіт з ботойбіччя• 29 июля в 23:40
Там де пляма були капці?
Чи там де пляма не було капців?
Схоже як на алергічну реакція.
Є щось від алергії?
ФруктЕщеТот• 29 июля в 23:40
Кропивка у річці? Мошка, може, покусала? Випийте антигістамінне.
автор Ненька наша • 29 июля в 23:41
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Там де пляма були капці?
Чи там де пляма не було капців?
Схоже як на алергічну реакція.
Є щось від алергії?
Там де були тапки, там червоне.
Вічний двигун• 29 июля в 23:51
Приложите свежий капустный лист. Возможно, удастся рассмотреть точку укуса (похоже на аллергическую реакцию на укус).
автор Ненька наша • 29 июля в 23:52
Воно вже тиждень у мене. Було краще а сьогодні цілий день на ногах і на вечір таке
Привіт з ботойбіччя• 29 июля в 23:53
Ответ дляНенька наша
Там де були тапки, там червоне.
Схоже як натертість. Можливо ви носили мокрі капці або вони перегрілися і залишили як опік на нозі.
Якщо можливо то не носіть ті капці більше. Надайте перевагу взуття щоб були пару ниточок і все.
автор Ненька наша • 29 июля в 23:54
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так і зробила.Але не проходить
Привіт з ботойбіччя• 30 июля в 00:02
Ответ дляНенька наша
Так і зробила.Але не проходить
Не поспішайте, спробуйте пантенол або просто крем. І до лікаря дійсно треба.
Кудрі кручу сама• 30 июля в 00:03
Схоже на алергію на сонце