Все знаю від і до• 29 июля в 12:27
Якщо б у вас була можливість?
Якщо б у вас була можливість де ви б з сімʼєю купляли житло та жили в Україні зараз , де на ваш погляд безпечніше всього ??
Кудрі кручу сама• 29 июля в 12:32
Помониторьте карту воздушных тревог и сразу круг сузится до пары регионов, которые стоит рассмотреть
Все знаю від і до
• 29 июля в 12:42
Ответ дляКудрі кручу сама
А де цю карту можна подивитись ?)
Кудрі кручу сама• 29 июля в 12:55
Ответ дляВсе знаю від і до
А де цю карту можна подивитись ?)
Щаслива Ви людина, на четвертому році повномасштабної війни бути настільки далекою від елементарних речей. Запитайте в гугла або додаток тривога
Стефанія• 29 июля в 12:59
какое нибудь село прям на границе с любым другим гос-вом Европы, чтоб вторая половино огрода уже считалась не укр. территорией...
Все знаю від і до
• 29 июля в 13:05
Ответ дляКудрі кручу сама
Я вже 3 роки за кордоном , тому не знаю , а зараз гроші закінчились , роботу знайти не можу , аренда дуже дорога 😢😢😢😢
Все знаю від і до
• 29 июля в 13:06
Ответ дляСтефанія
Це не реально
Кудрі кручу сама• 29 июля в 13:08
Ответ дляВсе знаю від і до
За кордоном, але ж не в вакуумі. Звичайно якщо ви взагалі три роки не цікавились подіями в Україні, то починайте з ТГ каналів, а не порадниці