Муууумие• Изменено 30 июля 2025
Якщо чоловік живе в іншому місті, а вас до себе не кличе, це сімʼя?
Більше року так, знімає там житло, а дружина в будинку одна , діти окремо живуть. Є всі можливості жити разом в нього. Але він каже-не бачу сенсу, в тебе чудові умови вдома…
Він приїзджає 2р в міс, нікуди разом не ходять, живуть як сусіди, але він дуже любить будинок, косить доглядає… Каже хочу жити там колись((
А дружина ніби песик-сторож?
Але він дуже гарно заробляє, але і дружина має своє житло власне і пас.дохід.
Їм по 40 років. Вона в нього не була ніразу, хоче але він не проявляє бажання. Життям дружини не цікавиться, але забезпечує добре! У дружини є все…
А дружина ніби песик-сторож?
Результат:
вже голосів:
108 (45%)
не сімʼя, в кожного своє життя
32 (13.33%)
Вона запасний аеродром
24 (10%)
Вона просто сторож
23 (9.58%)
Тиц
17 (7.08%)
Все чудово
15 (6.25%)
Я б так хотіла
12 (5%)
Рано чи пізно він піде
9 (3.75%)
Не розумію нащо таке життя
Кіна не буде• 30 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Я і ставлю, він так і каже- нічого міняти не хочу!
Не влаштовує, роби що хочеш
Да его все устраивает. Вы пытаетесь его напугать ?, как видите - ему все равно на Вас.
Вас то что удерживает ?
Муууумие
• 30 июля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
а шо, она может что- то запретить взрослому?
Саме так, якщо йому все норм, чому я маю навʼязуватись, ініціативи з його боку немає, про заборонити йому-взагалі смішно
Лиса Патрикевна• 30 июля 2025
А вас гребёт чужая жизнь?
По теме - вы просто следите, как любят бабки на лавочках....
Забрызжу ядом• 30 июля 2025
Про секс ви не відповіли.
І що значить - ви можете піти? Куди? Ви ж у себе вдома. Ви можете сказати йому не приїжджати і не косити. Ось так і стосунки закінчаться. Думаю, він до цього готовий. А ви?
Мой_ужин• 30 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Мама моя наприклад говорить, що все ок
Він каже, що так багато живуть
Не можу наважитись піти, щоб не шкодувати потім що зробила помилку
Він каже, що так багато живуть
Вам 40 років, ви бачите що це не ок. Але мама каже, шо ок
Знову запитаю - чого не їдете до нього на вихідні? Погуляти, поспілкуватись
Мой_ужин• 30 июля 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
На роботу
Автор працює. Яким чином це впливає на її відносини з чоловіком?
Повітруля• 30 июля 2025
Так у него там вторая семья, у меня так у одногрупницы было, папа умер приезжает вторая жена с сыном его
Муууумие
• 30 июля 2025
Ответ дляКіна не буде
Вы без его денег проживете ?
Так, думаю проживу
Просто життя буде скромніше
Будинок же будувався разом, просто по докум.мій
Він теж має право на частку звичайно
То прийдеться продавати, або як квартиранти жити
Просто життя буде скромніше
Він теж має право на частку звичайно
Повітруля• 30 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Я неодноразово говорила, він не бачить проблеми не бачить. Його все влаштовує
Если жене это подходит пусть живут как собачка
СКИБИДЫШь• 30 июля 2025
Ответ дляМой_ужин
Робота потрібна в місті чоловіка
На вихідні будуть разом їздити глядіти будинок
Повітруля• 30 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Нет, я вважаю не не сімʼя,
Навіть, як не зустріне іншу, то звикне жити сам, сімʼя йому не потрібна
Их это воаштовує, мужик жопой на два стула жену не хочет терять , ну а там другая сожительница сердцу милая
Ответ дляМуууумие
Так, думаю проживу
Просто життя буде скромніше
Він теж має право на частку звичайно
Просто життя буде скромніше
Він теж має право на частку звичайно
Что вы сразу в крайности. Деньги даёт, наличие мужа есть. Живите своей жизнью. Сейчас война, у вас работа с 8 до 18, нового принца искать некогда.
Надо быть более практичной
Повітруля• 30 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Так, думаю проживу
Просто життя буде скромніше
Він теж має право на частку звичайно
Просто життя буде скромніше
Він теж має право на частку звичайно
Какие квартиранты, он дома не живет, приехал в гости и свалил, разводитесь, а лучше приехать к нему в гости сюрприз не сказав ему и увидеть как он там живет, потом на развод
Ромашкинная• 30 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Він займається будинком, я готую… ну звичайний бит
Ну, вы молоды, попытайтесь устроить свою личную жизнь
Повітруля• 30 июля 2025
Автор он себе личную жизнь устроил , а вы его ждете, живите своей жизнью пока вам 40 годы идут, вы заслуживаете на счастье
Ромашкинная• 30 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Вам нет смысла разводиться если нет другого мужчины, появится, разводитесь
Повітруля• 30 июля 2025
Ответ длячаревна
Надо быть более практичной
Это нормально когда мужик имея вторую жизнь забегает к жене на чай?
Муууумие
• 30 июля 2025
Ответ дляКіна не буде
Вас то что удерживает ?
Звичайно утримує, 20 років спільних, двоє дітей спільних. Не так легко наважитись без явно видимоі причини
Причина ніби надумана мною, ну він так каже принаймні
Повітруля• 30 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Так ему просто было найти вам замену , а вам приятно после другой тетки с ним спать, для меня уже это табу
Повітруля• 30 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Автор он вас содержит отлично зарабатывает? У вас своя личная машина, вы ездите отдыхать в Европу, он вам золото парфюмы дарит, говорит жена поедь отдохни? Вам тысяч 100 на месяц дает? Вы собой занимаетесь ?
Майор Медуза• 30 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Тут мабуть не в ньому питання. А в вас. Як ви до цього відноситеся і чи бажаєте продовження такого життя. Але вам тут ніхто окрім вас самої не порадить, як особисто вам буде краще
Вибачте шо я влажу, але мені трохи більше віку аніж вам і ситуація з чоловіком подібна. Як сусіди. І я для себе вирішила так, що іншого чоловіка я вже шукати не хочу абсолютно, і не буду. Тобто, якщо вже не цей поточний чоловік, то ніхто. Він в мене третій чоловік та й за життя ще були інші стосунки, але підсумовуючи, ніхто не був тим, за ким я би жаліла. Сексу менівже не треба абсолютно, грошей ні від кого теж, уваги не треба вже. Багато образ та байдужості було за все життя, тому я повністю не вірю в те, що існують чоловіки, які здатні робити жінку щасливою. Тому, зробила собі вибір залишатися з ним поки що . Але мабуть дуже перейматися не буду, якщо залишусь сама.
Мені цікаво- у вас залишки сімейних відносин зберіглися? Чи ви хочете з ним спілкування? Чи є секс і чи хочете його взагалі?
Коли Ви відповісте собі на питання, яким ви бачите майбутнє та які у вас очікування від життя, тоді у вас і прийметься рішення щодо чоловіка. Ніхто не повинен вам висказувати свою думку. Сімя чи не сімя, люди по різному живуть, і небагато людей живуть прямо у повному щасті. Вам має бути важлива тілька ваша думка та ваше бажання. Нехай щастить
Муууумие
• 30 июля 2025
Ответ дляМайор Медуза
Дякую вам)
Повітруля• 30 июля 2025
Я одно понимаю когда такие отношения и жена как в масле, то может и не приезжать, деньги скинул и хорошо, она сама собой занимается покупает все что хочет себе, села улетела на недельку , а когда она дома сидит дом драет и ждет мужика что бы ему жрать приготовить и поднести, что тут хорошего, и он ей 10 тыс гр дал и она рада
Повітруля• 30 июля 2025
Автор у меня муж второй после смерти своей жены которую ну так любил через неделю после похорон ко мне клинья подбивал, автор у вас жизнь одна и нужно жить, а не ждать с моря погоды, любой муж самый золотой никогда ничего не оценит и будет жить как он хочет
Майор Медуза• 30 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Дякую вам)
Та нема за шо. Я рідко пишу дуже. А тут трохи зачепило, бо подібно до моєї ситуації, але мені ще важче- ми живемо разом, але близькості немає. Ні душевної, ні фізичної. І ніби то я сприймаю його як непогану людину, з якою багато пережили. Але, образи та деяка його невихована поведінка вбила бажання сексу, розмов у нас мало, побутові. Тому- щастя і гармонії немає. І я не знаю що робити. Зараз почнуть радити йти до психолога, працювати над відносинами. Але, зараз немає фінансів на це абсолютно, та й чоловік не погодиться. Та й я, мабуть, вже не хочу розповідати все психологу і намагатися склеїти те, що розбилося((( Хоча, дуже-дуже жаль і незрозуміло коли воно все не так пішло. Надії звісно інші були((
Муууумие
• 30 июля 2025
Ответ дляПовітруля
Боюсь залишитись одна
Так хотіла сімʼю, будували будинок , діти…
А тепер всі окремо живуть , не так і всіх це влаштовує. Ну діти, зрозуміло, але чоловік… не про такі відносини я мріяла, не хочу жити сама маючи ніби чоловіка( офіційно ми розлучені, до речі)
Чужі люди тай усе, а я не можу з цим змиритись
Повітруля• 30 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Боюсь залишитись одна
Так вы еще и разведены?