Муууумие• Изменено 30 июля в 09:37
Якщо чоловік живе в іншому місті, а вас до себе не кличе, це сімʼя?
Більше року так, знімає там житло, а дружина в будинку одна , діти окремо живуть. Є всі можливості жити разом в нього. Але він каже-не бачу сенсу, в тебе чудові умови вдома…
Він приїзджає 2р в міс, нікуди разом не ходять, живуть як сусіди, але він дуже любить будинок, косить доглядає… Каже хочу жити там колись((
А дружина ніби песик-сторож?
Але він дуже гарно заробляє, але і дружина має своє житло власне і пас.дохід.
Їм по 40 років. Вона в нього не була ніразу, хоче але він не проявляє бажання. Життям дружини не цікавиться, але забезпечує добре! У дружини є все…
А дружина ніби песик-сторож?
Результат:
вже голосів:
108 (45%)
не сімʼя, в кожного своє життя
32 (13.33%)
Вона запасний аеродром
24 (10%)
Вона просто сторож
23 (9.58%)
Тиц
17 (7.08%)
Все чудово
15 (6.25%)
Я б так хотіла
12 (5%)
Рано чи пізно він піде
9 (3.75%)
Не розумію нащо таке життя
Я не чарівниця вам• 30 июля в 14:30
Ответ дляПугачиха
господи вы так пишете как будто сорок лет это уже такая старость, не надо ни секса ни романтики ни любви. Да ну. А в чем радость жизни, вкусно покушать и внуков понянчить? Ну под вкусно покушать это я в целом про комфортную жизнь со средствами. Реально пенсионерские какие-то желания.
Господи
40 лет
У тебя есть все и 150 тыс сверху
Трахайся на здоровья сколько влезет
Детей нет, в разводе.
Ну скажите что не идеально
40 лет
У тебя есть все и 150 тыс сверху
Трахайся на здоровья сколько влезет
Детей нет, в разводе.
Ну скажите что не идеально
Я не чарівниця вам• 30 июля в 14:30
Ответ дляПугачиха
идеально для старой бабки, которой поесть поспать (пускай это и где-тоту моря на курорте). И больше ничего не надо. Молодой женщине еще нужен флирт, секс, любовь.
Флирт и секс только с бывшим мужем возможен? 😂😂😂
Ну анекдот
Засомневаю• 30 июля в 14:33
я такого дурня маю. все мені робить. косить,город обробляє,фарбує,білить,ремонтує техніку,електрику .але інертний і ніякий у стосунках. . 2 р на місяць приїжджає .живе в іншому місті. я йому співаю дифірамби що він неотразімий і кращого за нього нема. для душі і тіла маю іншого чоловіка. ось їдемо з ним на 2 тижні в Трускавець.
Пушка заряджена• 30 июля в 14:37
Ответ дляПопразендовна
Вот недавно собиралась в санаторий и позже лететь куда-то на отдых, еще 2 квартиры есть у нее. Муж получает 600 тысяч, она с периодичностью раз в месяц приблизительно пишет
Такое чувство, что я о ней знаю больше, чем о своей жизни)
Круть, а муж в Конча-Заспе живет?)
А что хочет, чтоб сказали адрес мужа? Так надо хоть фото приложить.
Муууумие
• 30 июля в 14:44
Ответ дляПопразендовна
Що ви несете? Все і всіх на купу наплели
Попразендовна• 30 июля в 15:05
Ответ дляМуууумие
Та это вы несете, а не я)
тянитолкайка• 30 июля в 15:11
Ответ дляМуууумие
Боюсь залишитись одна
Так хотіла сімʼю, будували будинок , діти…
А тепер всі окремо живуть , не так і всіх це влаштовує. Ну діти, зрозуміло, але чоловік… не про такі відносини я мріяла, не хочу жити сама маючи ніби чоловіка( офіційно ми розлучені, до речі)
Чужі люди тай усе, а я не можу з цим змиритись
А чому ви розведені??
язззззь!!!• 30 июля в 15:12
Ответ длятянитолкайка
А чому ви розведені??
Может чиновник,чтобы в семье никакого имущества
Прибираю щодня• 30 июля в 16:12
Той випадок, коли я б шукала коханця, а потім може й пішла до нього. Дітям би періодично говорила, що тато не хоче мене бачити у себе, щоб потім шоку не було. Діти вже дорослі, не дурні, можна не гратись в папкахарошийонваслюбит.
Прибираю щодня• 30 июля в 16:13
Ответ дляМуууумие
Да, работа и бронь
В нього там не інша сторожиха живе?
Прибираю щодня• 30 июля в 16:16
Ответ дляМуууумие
Дружини
Тобто ви йому не дуже потрібні. На відміну від будинку. Напишіть заповіт на дітей.
язззззь!!!• 30 июля в 16:21
Ответ дляПрибираю щодня
Автор в разводе,он не наследник автоматически
Летчица• 30 июля в 16:27
Ответ дляЗасомневаю
Фу
Прибираю щодня• 30 июля в 16:38
Ответ дляязззззь!!!
Так
Пугачиха• 31 июля в 00:50
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Господи
40 лет
У тебя есть все и 150 тыс сверху
Трахайся на здоровья сколько влезет
Детей нет, в разводе.
Ну скажите что не идеально
40 лет
У тебя есть все и 150 тыс сверху
Трахайся на здоровья сколько влезет
Детей нет, в разводе.
Ну скажите что не идеально
Нет ну если вам норм трахаться с чужими дядьками которые вас ни в х... не ставят, то пожалуйста.
Пугачиха• 31 июля в 00:52
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ну анекдот
бегать секситься с посторонними мужиками которым вы нафиг не упали - такое унижение.