БезПаспортаНеПродаю• 30 июля 2025
Чехія
Підкажіть будь ласка куди саме Ваші діти поступили?самостійно чи через агенцію?який рівень мови?дякую
Мядуза аля моргонер• 30 июля 2025
Рівень мови майже на всі спеціальності вимагається В2, на медицину С1. Дочка вступала сама, але вона на момент вступу перебувала в Чехії. Племінник їде в цьому році на підготовчий курс, буде вступати на технічну спеціальність. Дочка вчиться на творчій спеціальності в ZČU. Важче за все вступити на медицину та на всі творчі напрямки
КликОЛЬКА• 30 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Племінник через агенцію , GoStudy
Підкажіть, скільки коштувало через них?
Мядуза аля моргонер• 30 июля 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Підкажіть, скільки коштувало через них?
За рік десь 5000 євро (підготовчий курс )
КликОЛЬКА• 30 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Дякую