Творческий типаж• Изменено 30 июля 2025

Чому люди жлобляться писати мені відгуки в гугл

В мене сфера послуг
Кожного дня по 6 клієнтів
Всі виходять задоволені, є постійні клієнти
Прошу кожного писати відгуки, хоча б зірки, всі кажуть добре добре і пропадають

Я даю і посилання і цей код відсканувати з прямим посиланням
Але ніхто ніхто не пише.. може 2 рази в тиждень
Тобто цілий тиждень 30-35 клієнтів і тільки 2 пишуть відгуки .. помвчаю що ті хто пишуть - вони пишуть тоді коли я стою над головою
А ті хто кажуть - завтра напишу- то не пишуть
Ananasprotivogaz• 30 июля 2025
Потому что не хотят. Времени нет , да и не любят таких наседающих, как вы
Свій варік• 30 июля 2025
Стыдятся
Яйцеголовая• 30 июля 2025
когда все хорошо не пишут
так что радуйтесь
у вас все хорошо
Грамотний хвіст• 30 июля 2025
Попрошайкам відгуки не пишу принципово.
Хороший сервіс не може бути нав´язливим
автор Творческий типаж • 30 июля 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Я просто хочу щоб мене ці відгуки розкрутили
Бо тільки 1 рік як працюю в Києві
Але всі задоволені
І хочу в гуглі щоб я не була ноунейм
Стрибну в гречку• 30 июля 2025
смотрите, вот пришла я в зоомагазин. говорят - оставьте отзыв гугл прям щас и получите скидку 10% на покупку. м- мотивация)
автор Творческий типаж • 30 июля 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Попрошайкам відгуки не пишу принципово.
Хороший сервіс не може бути нав´язливим
А як же запропонувати щоб відгуки залишали
Милота• 30 июля 2025
Потому что жизнь слишком быстрая и у каждого забот полон рот. Тут хоть бы своё всё успеть. Вообще не до отзывов.
чаревна• 30 июля 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Попрошайкам відгуки не пишу принципово.
Хороший сервіс не може бути нав´язливим
Да ладно. Звонят с таких крупных не бедных сетей и спрашивают довольны ли вы обслуживанием.
Поторописька• 30 июля 2025
Не зобов´язані загалом. Пишу лише, коли дуже хочеться підтримати, або коли справді щось унікальне знайшла.
Королева краси• 30 июля 2025
А я наоборот, не пишу, если не понравилось. Не хочется портить мастеру репутацию, если ничего криминального, просто больше не приду. Если понравилось - напишу, мне не жалко.
Грамотний хвіст• 30 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ніяк. Це відштовхує
автор Творческий типаж • 30 июля 2025
Ответ дляМилота
Та хоч зірки нехай поставлять
Без тексту
Грамотний хвіст• 30 июля 2025
Ответ длячаревна
Це для вас показник?
автор Творческий типаж • 30 июля 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Ніяк. Це відштовхує
То так буду довго розкручуватись(
Милота• 30 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Та хоч зірки нехай поставлять
Без тексту
Нехай. Я не проти.
На привозе• 30 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
То так буду довго розкручуватись(
ну відгуки в гуглі не так щоб сильно вас розкручують...
Грамотний хвіст• 30 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
То так буду довго розкручуватись(
На ваші продажі буде впливати якість і сервіс, а не кількість зірочок
Ля-ля-ля• 30 июля 2025
Вы серьезно уговариваете клиентов ставить вам отзыв и оценки без поощрения ?
Меня это саму отталкивает. Ставлю только по собственному порыву, это искренне

Отзывы заказные вы и сами можете писать
Попельшка• 30 июля 2025
А навіщо їм це? Тим більше, що потім в їх акаунті видно всі написані ними відгуки. Я навіть від близьких друзів відмахнулась, коли вони хотіли, щоб я написала їм відгук.
автор Творческий типаж • 30 июля 2025
Ответ дляНа привозе
Просто що я стану популярною
І інші побачать що в мене багато елієнтів
Пишна молодиця• 30 июля 2025
Не люблю писать , так как остается имя и фамилия, на розетке и проме убрала фамилию и когда прихожу за заказами начинается у вас не указана фамилия, бесит это, благо не большие суммы, а пару раз было на крупную сумму и оплачено и начинают мне впаривать нужна фамилия, на укрпочте спасибо оператор одна и та же попадается , говорит вообще-то не имеем права без фамилии но пока выдает,
чаревна• 30 июля 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Це для вас показник?
Если я довольна обслуживанием, то мне не лень и не жаль написать отзыв. Например обслуживанием автомобиля, ремонт, какие то рекомендации.
А если я вышла с Евы, отошла метров 100 и мне перезванивают, мне некогда отвечать, стоять нажимать кнопки
автор Творческий типаж • 30 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля

Отзывы заказные вы и сами можете писать
Та як же писати
Якщо в мене стільки гугл почт немає
Дама с заначкой• 30 июля 2025
Зацікавте. Дайте бонус чи знижку за відгук. Більшості людей немає резону щось робити для вас, але вони з задоволенням зроблять щось для себе.
ПотеряласЯ Я...• 30 июля 2025
Клієнти платять вам за роботу, а ви хочете від них безкоштовну рекламу. З якого б це дива? Робіть людям знижки за відгуки.
автор Творческий типаж • 30 июля 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Скільки грн за відгук можна дати людині
ПотеряласЯ Я...• 30 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Скільки грн за відгук можна дати людині
Стільки, щоб людині захотілось витратити час на написання відгуку.
Та_все_ок_будет• 30 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Пропонуйте знижку за відгук. Навіщо людям напрягатися і за так щось писати
БоХатая• 30 июля 2025
якби люди не жлобились, набагато хто був би більш популярним за вас