МадамОхмури• 30 июля в 13:11
Інтернет торгівля і фоп, з чого почати?
Продаю новий одяг на шафі, олх, продаж не багато, 10-20 як в який місяць, хочу ще в інсті сторінку зробити і рекламу запустити, і закупити більше товару. Допоможіть будь ласка розібратись яку групу оформлювати? Чи обовязкове ведення бухгалтера? Подивилась ціни на їх послуги і щось я в шоці.
вАлнуюся сильнА• 30 июля в 13:14
Ви самостійно вирішуєте, потрібен вам бухгалтер чи ви можете самостійно це робити.
Групу теж обираєте згідно своїх потреб.
Просто знайте, що ФОП коштує мінімально близько 4тис грн кожен місяць
Групу теж обираєте згідно своїх потреб.
МадамОхмури
• 30 июля в 13:19
Ответ дляРаспутница
Можете піти до бухгалтера і взяти консультацію.
1500 грн консультація онлайн) дороговато
Відірву та викину• 30 июля в 13:20
Ответ дляРаспутница
Она не может , она в шоке от цен ))))
Відірву та викину• 30 июля в 13:21
Ответ дляМадамОхмури
А что вы хотели ? Знания дорого стоят .
МадамОхмури
• 30 июля в 13:22
Ответ дляРадикальная
ну и торгуйте себе на здоровье... нафиг тот фоп вам дался????
Бо торгівля це був допдохід, так би мовити хоббі, а тепер я хочу щоб це був саме мій основний дохід.
Небоброїдка• 30 июля в 13:31
Ответ дляМадамОхмури
Краще не пошкодуйте грошей на консультацію бухгалтера, ніж зберете купу зайвої або недостатньої інформації.
Жена миллионера• 30 июля в 13:34
Автор, ви без консультації можете зробити щось неправильно, наприклад, вам відкриють ФОП, але отримаєте відмову бути на спрощеній системі
Домовенок Кузя• 30 июля в 13:37
головне до 20 числа сплачувати податки і в грудні ріний звіт
його без зразка або бухгалтера тяжко зробити
МадамОхмури
• 30 июля в 13:40
Ответ дляНебоброїдка
Та в тому і справа, передивилась відео, перечитала багато, такий вінігрет в голові. Одні пишуть що нічого складного в тому нема, інші що потрібно дуже уважно вести, бо штрафи прилітають.
МадамОхмури
• 30 июля в 13:41
Ответ дляЖена миллионера
Дякую. Я за те і думаю щоб не натупити.
Небоброїдка• 30 июля в 13:41
Ответ дляМадамОхмури
Ну от для того, щоб той вінігрет впорядкувати))
Можете як варіант ще в ШІ запитати. Він структуровано все розпише. Але це така штука, що краще перевірити.
МадамОхмури
• 30 июля в 13:42
Ответ дляНебоброїдка
Запитувала) Він прописує інфу виписками з доступних джерел. А на скільки я розумію то в бугалтерії зміни кожен квартал.
Вся така шо куди там• 30 июля в 13:46
купите Библию ФОП Олени Синюк - о всех изменениях она сообщает.
Еще канал Смоковича на ютубе
bespe4na_mavpa• 30 июля в 13:46
Ответ дляМадамОхмури
У вас сильно розовые очки, время онлайн торговли одеждой в Украине давно миновало
МадамОхмури
• 30 июля в 13:48
Ответ дляВся така шо куди там
Еще канал Смоковича на ютубе
Дякую
МадамОхмури
• 30 июля в 13:49
Ответ дляbespe4na_mavpa
Окрім одягу ще б чимось торгувала. Якщо вже все офіційно то можна щось думати.
все по ГОСТу!• 30 июля в 13:51
Ответ дляМадамОхмури
А 4000 каждый месяц не дорого?
Элька-Карамелька• 30 июля в 13:53
Ответ дляМадамОхмури
За штрафи так.
Пишуть самі податківці що доки на товар 2 групі не треба, а по факту при перевірці вимагають.
Моя порада не зв´язуватись з відкриттям Фоп.
Прогуляйтесь до податкої і в них спитайте як легально продавати з малими оборотами.Але наскільки я знаю то ніяк, є типу раз в рік подавати декларацію о доходах але там все теж мутно бо якщо систематичні продажі вимагають Фоп. Замкнуте коло)
МадамОхмури
• 30 июля в 13:55
Ответ длявсе по ГОСТу!
А 4000 каждый месяц не дорого?
Дорого. Але ж бачите що зі всіх сторін жмуть народ. Я тих 5-10 тис витягувала в місяць і те повинна кожен раз переживати щоб не влетіти на якогось штрафа.
Відірву та викину• 30 июля в 13:59
Ответ дляМадамОхмури
О , уже и бухгалтера гнобят простой народ ... докатились . Если вам дорого - изучайте самостоятельно , ПКУ вам в помощь , закон про ЕСВ и так далее .
Мядуза аля моргонер• 30 июля в 14:02
Ответ дляВся така шо куди там
Еще канал Смоковича на ютубе
Упаси господь от этой Синюк.
Вот ее последний пост в Инсте с выводом - ’’а я говорила, что такое не имеют права требовать фискализовывать’’.
И что конкретному ФОПу с этим выводом делать - готовиться к суду заранее в надежде, что он его тоже выиграет? Потому что позиция налоговиков после суда никак не изменилась. И все адекватные консультанты сразу сказали - продолжайте выполнять требования ДПС, если не хотите проблем.
Проработник• 30 июля в 14:15
Ответ дляМадамОхмури
А сколько у вас получалось, когда был доп.доход?
спальное место• 30 июля в 14:17
Ответ дляВідірву та викину
ну зараз з дією та чатом жепеті кожний вважає себе умніше за бухгалтера
Відірву та викину• 30 июля в 14:19
Ответ дляспальное место
Ну да . А потом - ой , я не туда налоги платил весь год , ой , а отчет отправил через Дию , а он не принят , спасите-помогите ....
спальное место• 30 июля в 14:21
Ответ дляВідірву та викину
Або не побачив, що не поставили на єдиний та весь рік отримував дохід на загальній - що тепер робити?;)
Відірву та викину• 30 июля в 14:23
Ответ дляспальное место
Так ото ж .