МадамОхмури• 30 июля в 13:11
Інтернет торгівля і фоп, з чого почати?
Продаю новий одяг на шафі, олх, продаж не багато, 10-20 як в який місяць, хочу ще в інсті сторінку зробити і рекламу запустити, і закупити більше товару. Допоможіть будь ласка розібратись яку групу оформлювати? Чи обовязкове ведення бухгалтера? Подивилась ціни на їх послуги і щось я в шоці.
Налогообложу• 31 июля в 08:17
Ответ дляМадамОхмури
1500 грн консультація онлайн) дороговато
В смысле? Так за ФОП (за 2 группу, при которой ращрешена торговля в инете ) Вам надо платить 4000 ежемесячно. Нещависимо от того былили у Вас продажи. Или Вы не в курсе? 4000 у Вас есть поатить , а с бухгалтером ппоконсультироваться 1590 нет?