Намазюкана нішою• Изменено 30 июля 2025
Сколько суши вы можете съесть за раз?
Сколько штук суши вы можете съесть за раз?
Вся така шо куди там• 30 июля 2025
Дуже багато. Якщо після баньки- отой величезний сет в одне лице😊
КвартираЧья• 30 июля 2025
12-15 максимум. 8 шт мало 10 норм, но чтоб до отвала 12-15. при условии что больше ничего не ем
Анонім Секретар• 30 июля 2025
Дуже мало, вони мені каменем лягають. Декілька штук максимум. Але я взагалі їм небагато, так було завжди, тому як є. Кавуни, черешня і мандарини- виключення) там я готова втопитись)))
Най хоч раз• 30 июля 2025
500 г в среднем, роллы разного размера и комплектации бывают.
Обычно чувство насыщения наступает после грамм 400, но если вкусно очень, могу ужраться до 600 +-
Привіт з ботойбіччя• 30 июля 2025
Дуже багато.
Я люблю.
І я в ЄС.
Тут вони по формату ’ ол ю кен іт’ ( безліміт), тобто ціна за вхід.
Десь 20 євро за людину і я об´їдаюся просто, бо як би недешево))
Я люблю.
І я в ЄС.
НаливайКа• 30 июля 2025
Суші не беру, ролів можу до 8 шт.Ще від розміру залежить, каліфорнійські беру маленькі, Філадельфія люкс, більші.
Большой секретик• 30 июля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
19 років тому як травонулася і в рот більш не брала
А я якось травонулась, але нічьо, відійшла і знову в рот беру.